bugün

Bazen türk zeka seviyesi ile karıştırılan zeka seviyesidir. T.C nüfus cüzdanı taşıdıkları için tabi. Bir yere yaslanmadan durmayan zihniyettir illa bir yere yaslanacak öyle düşünecektir.

(bkz: türklerin zeka seviyesi)

ek: ne oldu la? faşik oldum hemen yine! beyin meyin paylaşanlar gırla hayırdır gundiler hümanistler. türk kızları, türk zekası, sadece türklerin yapacağı mallıklar diye başlıklarda cirit atarken ırkçılık olmuyor söz konusu kürt olunca ırkçılık mı oluyor?

olum siz pkk-akp-bdp siyasetinin esiri olmuşsunuz lan. aklınız tutulmuş sizin.
molotof yapabilir.
http://i41.tinypic.com/2nvbko1.gif

edit: bende türküm. neden eksilendi anlamadım. ırkçılık kanınızamı işledi olm.
şöyledir.

http://www.youtube.com/watch?v=ZTMHejGgPjY * *
onurlu bir yaşamı seçecek kadar zekiler.
konuşurken farkında olmadan uluyan faşistlerden hallicedir.
bdp'yi meclise sokacak kadar akıllıdırlar efendim. ince hesap yaparsak, bdp'nin meclise girmesi ince ayar ürününün, meyvesedir.
patlayıcı mühimmat yapabilme ak-47, RPG 16 kullanabilme
Silahlı baskın, adam kaçırma kör itin girmiceği yerlerde yaşama gibi becerileri vardır taktik strateji yeteneği gerilla uygulama gibi becerileri vardır.
içlerinden adamlar çıkmıştır (bkz: yaşar kemal)
ırka göre zeka seviyesi ölçülemez dedirtir. mesela ben bir kürt olarak IQ seviyem 138.
böyle bir başlık açacak kadar düşük değildir. anladın dimi koç.
şuradan görülebilir:
görsel
yapılan genetik araştırmalarına göre esrarkeş olmaya yatkın oldukları doğuştan sistem karşıtı ama sistemin de bir askeri oldukları bir nevi kukla olukları ve rastlanan rna dizilimlerinde açıklanamayan genlere ( öşex tabiri verilmiştir yunancada 4 bacaklı anırgan demek ) rastlanmıştır. ve hepsine testler yapılmış dünya standardının altında çıkmışlardır.
pratik zekalı oldukları bilinen bir gerçektir. avrupanın saf insanına karşı bir türk nasıl uyanıksa türkiyede de bir kürt o kadar uyanıktır. neverecezin entrysi yerinde olmuş.
https://www.youtube.com/w...57UsYv21y8O8-&index=2

başkurdistan şarkısının altına

'' her biji kurdistan '' yazarlar...
(bkz: 16 bit)
Türkiyenin zeka seviyesini yukseltirler.
Fasistlerden çooook yüksektedir.
kurtlerin zeka seviyesi bir arkadasda bir sey yerken ya da icerken elinden alip kacip yiyip icmektir.
Sen böyle bir baslık actın simdi bir kürtte türkler icin bir baslık acar sonra sözlükte türk kürt catısması.
yaşam ve eğitim ile paralel değişir,

köy yaşantısına sahip olan pratiktir, zor şartlarda hayatta kalma konusunda oldukça zekidir. tutup dostoyevski eleştirisi yapamaz ama karda kışta yabanda kaldığında nasıl hayatta kalman gerektiğini sana öğretir.

iyi eğitimlisi çok entellektüeldir, doğal şivesini kaybetmemiş ise o negri'den ya da şeriati'den konuşsun sen otur zevkle dinle.

amerikalıların siyahilere yaptığı gibi sistematik bir şekilde yerinden yurdundan koparılıp metropolde sefalet ve cehalet içerisinde yaşatılanlarda vardır ki arkana bile bakmadan uzaklaş zira cehaletin ve kaybedecek hiç bir şeyin verdiği cesaretle az dan az çoktan çok gider der ve kendisi ile beraber etrafındaki herşeyi yok eder...
ayrıştırıp ayrıştırıp kürtlerin derdi ne diyorlar. bu tarz söylemlerle sadece ateş harlıyorsunuz o kadar. başka bir şey değil.
Molotof yapabilir.
oldukça düşüktür. derslerde çok iyi günlük hayatta sıfır. kullanılabilir zeka sıfır.
normal bir insan beyninin %10'unu kullanabildiğine göre bir kürt ancak %1'ini kullanabilir. yani sadece yaşamsal faaliyetlerini yerine getirebilir.
zeka eğitimle alakalıdır.
güncel Önemli Başlıklar