bugün

(bkz: bimer)
asla unuttulmaması gereken bir gerçektir. bu katil topluluktan kurtulmanın tek yolu ise ayrılıkçı türkler fikrinin uygulanmasıdır.
Bir terör örgütü üzerinden herkesi aynı kefeye koyamazsiniz...

Ben bir Kürt olarak kimseyi öldürmedim. Bir terör örgütü ile masum Kürtleri aynı kefeye koyamazsiniz...

Siz bu kafayla daha çok üzülürsünüz mq..

Terör örgütlerini destekleyenlerinde Allah belasını versin inşallah...

Hadi eyvallah...
Kürtler derken? Pkk bir ermeni örgütüdür. Üyeleri sünnetsiz kafir ermenilerdir. Ha içlerinde kürtler var mıdır? Kandırılan kürtler vardır cehalet onları teröriste çevirir.

Bir de daha kundaktayken kaçırılan bebekler var. Ben bir kürt babanın oğlunu kaçırmasınlar diye gece tarlaya sakladığını bilirim. O baba vatanseverdi evladını severdi. Ama diyelim ki oğlunu pkk kaçırıp yetiştirdi terörist yaptı. Adı ne oluyor? Kürtler oğlunu dağa yolluyor.

Ben bir ülkücüden daha vatansever kürtler gördüm. Hatta benden daha vatansever.

Ülkücüler daha doğrusu türk irkçıları da pkk dan farksızdır yıllarca bir arada yaşayan (osmanlı kadar eski) iki milleti bölmekten başka birsey yapmaz.

Kürtler kardeşimizdir. Arapların ingiliz desteğiyle türkiyeden ayrıldığı gibi bize ihanet etmediler. Hah size şunuda söyleyeyim bizi bölmek için ermeni asala/pkk yı kurdular kürtler hain dediler kürtlere de türkler zalim. Ve ülkücülüğü yaparak daha çok bölmek istediler.

Bugün bölmeyi başaramadılar yarın da başaramayacaklar.
https://m.uludagsozluk.com/e/46678568/

iyi hoş diyorsun da.

Memlekette sadece Kürt aşiretleri mi var.

Ege'de var. Akdeniz'de var. Karadeniz'de var. Adana'da var. Erzurum'da var. Konya'da var. Her yerin kendine has aşireti var....

Bu memlekette sadece Kürt aşiretleri kaçakçılık, uyuşturucu satıcılığı vs vs yapmıyor mq. Kürt aşiretleri kötü de diğerleri çok mu iyi şeyler yapıyor mq.

Bu ülkede milyonlarca insanı dinle kandırıp zengin olan bir sürü tarikat var. Bunlar Kürt mü?. Değil. Ama ülkeye en çok zarar veren bunlar. Çünkü her yerdeler. Bir aşiretten daha fazlasilar. Ama siz bunlarla ilgilenmek bunları sorgulamak yerine gözünüze Kürtler batıyor daha çok...

Elektrik hırsızlığına gelirsek eğer. Evet bu yanlış. Hak yemektir. Vicdansızliktir. Ama bunu Kürt Türk farketmeksizin vicdani olmayan her tip insan yapabilir. Sadece bir kesimi kötülemekle egonu tatmin edersiniz anca mq. Yiyorsa herkesi aynı derecede sorgulayin mq. Kürdü gördün mü kürde saldırma. Diğerlerine de saldır bi zahmet...

Bence siz önce dilan Polat ve türevlerini sorgulayın. Vergi vermeyen zenginlere laf edin. En çok onlar zarar veriyor bu ülkeye...

insanlari eleştirecekseniz herkesi aynı derecede eleştirin mq...
hah başlamışlar yine iyisi var kötüsü var demeye. istisnalar da kaideyi bozmuyor onu yapacağız? aynen ya, iyisi de var ama demekle pkk türk öldürmeyi kesin bırakır. yav hayret, biz bunu nasıl düşünemedik, vallahi süper zekalısınız helal olsun (!)
Ezilen halk oldukları için dağa çıkmışlar. Yoksa dağ ile ne alakaları olurmuş bu müthiş medeni ırkın? Mağaradan çıkmamış gibi yaşıyorlar aramızda. Türkler bunlara eziyet etmeseydi tarih boyunca Türk milletine ihanet ederler miydi Kürtler? Devlet bunlara bakmamış. Devlet bakmayinca bunlar da çareyi terörist olmakta bulmuş. Elektrik kaçırmakta vergi vermemekte bulmuş. Ama istanbul'dan gelen milyarlarca dolar vergiyi de afiyetle yiyorlarmış. Çok eziyet görmüşler çok. Sonra hep terörist olmuşlar. Yaa işte böyle Kürtler ile aramızdaki kardeşlik.
malesef pkk terörü asker polis sivil çook canlarımıza kıymıştır. doğru. ama bu orospu çocuklarının zulmünden, hainliklerinden en çok bölgedeki kürt halkı zarar görmüştür.
ha! hal böyleyken kürtlerin içinde, neden hala bu piçleri destekleyenler var? bunu anlamak mümkün değil.
Ülkeyi bölüp toprak verme fikrinde olmak yani pkknın istediğini yapmak, savaşmadan teslim olmak demektir.

Atatürk döneminde, istiklal mahkemelerinde idam edilirdi, böyle savaşmayalım teslim olalım diyen adamlar!

Böyle şerefsiz fikirleri burdan yazabilenler, aynısını dışarıda mesela; şehit ve gazi ailelerinin yanında yüksek sesle dile getirebilirler mi?
Ayrıca pkk vatan haini, aşağılık bir terör örgütüdür ama Bütün kürtler hepsi pkklıdır diyenler de iyi niyetli olamaz. Bu fikirde olanın Hainlikte bir pkklıdan geri kalır yani yoktur.
Ülkenin her kesimden insanı olarak kullanışlı aptallar olduğumuz muhakkak da en kullanışlı olmak için tümün içinde örgütlenmeye en müsait topluluk parçası olmak da gerekiyor şimdi ben örgüt teorisyeni olsam en çok kime nüfuz edebilirim ki iki emmoğlu bir dayı kızı teyze zaten yok falan filan. Benden başkalarını aramaları lazım şöyle akrabası etrafı kalabalık olan çok kardeşli falan düşünüyorum düşünüyorum kimi bulabilirim aa buldum bingo..
başlıkta tartışılan-açıklanan düşünce-görüşler "örn; kürtler kardeşimiz vs" beni zerre kadar ilgilendirmiyor.
bırakın kürt'lerin kardeş olmasını türk'ler bile benim kardeşim olamaz. hatta aynı baba-anne evladı olsak bile kardeşime bile kardeş demem.
neden mi?
hani derler ya... "sakalımda oturup bıyığımı yoluyor" diye tarif edilen (avam da söylenen çok güzel bir ihanet tanımı) durumu varsa kardeşime bile kardeş demem.

üstelik ya bilmeden, cehaletten ya da hödüklükten "kürtler kardeşimizdir. arapların ingiliz desteğiyle türkiyeden ayrıldığı gibi bize ihanet etmediler" anlayışı-görüşü-bilgisi (her ne ise) hem yalan, hem yanlıştır.
gizlilik kararı kalkan ingiltere devlet arşilerinde bunlar ifşa oldu. bırakın ingiltere devlet arşivini dün cumhuriyet öncesi ve bugün cumhuriyet sonrası yaşananlara bakınca hiç de kürtlerin öyle kardeş olduğu falan söylenemez.

ingiliz desteği ile ayaklanan kürtlere (kısmen fransız ve amerika katkısı da olmuştur) kalkıp araplara yaptıkları gibi silah asker desteği verilmemiştir. destekleri sadece sözde kalmıştır. ingiltere araplara sadece ajanlarını yollamamış, para silah ve asker de yollamıştır. oysa aynı yardımı ayaklandırdıkları kürtlere yollamamış ve kürtleri ortada bırakmıştır. tıpkı ermenilere yaptıkları gibi.

o yıllarda ingiltere için öncelik kürt veya ermeni devleti kurmak değildi. bugün de öyle, hedef kürt veya ermeni devleti kurmak değildir. eğer hedef bu olsaydı çoktan kürt ve ermeni devleti kurulmuş olurdu. bunu ne osmanlı ne de türkiye cumhuriyeti, atatürk önleyebilirdi.
şu an bile amerika, avrupa, rusya için bir kürt devleti kurmak hedef değildir. kürt veya türk olun gereksiz cahilce korkulara, heva ve heveslere kapılmayın.
eğer bir kürt devleti kurmak amaç olsaydı yanı başımızda şu an defacto olarak kurulmuş olan kürdistan'ın bağımsız bir devlet olarak uluslar arası camiada, birleşmiş milletlerde, avrupa birliğinde, asya ülkelerinde tanınmasını kim hangi güç önleyebilirdi?
bakınız: israil kuruluşu, filistin'in bağımsız devlet olma kararının iptal edilmesi, kudüs'ün israil'in başkenti olmasını kim engelleyebildi?

amerika, avrupa bugün kürdistan bağımsız bir devlet derse tüm türk cumhuriyetleri, tüm islam ülkeleri birleşse bunu engelleyemez. bırakın engellemeye kalkmasını tanımak zorunda kalırsınız. siz neden bahsediyorsunuz?

şu kürt-türk tartışmasını cahilce yapmayınız. hele ki insanı güldüren komiklikte kardeşlik saçmalığına da girmeyiniz. devlet idaresinde veya aile idaresinde kardeşlik yoktur. sadece çıkar ve menfaat uyumu, paylaşma kültürü vardır.
Buu 40k sayısı total sayıdır yani içinde pkk militanları da vardır ki ezici çoğunluğu oluştururlar. Pkk olmasa onlar da sağ olacaktı gibisinden bir mantık, eski tc paradigmasında çok kullanılırdı.
öldürdükleri kişiler türk de olsalar, kürt de olsalar insan öldürmeleri kötü. türk kürt kardeştir. insan ırkını kendisi seçmez. terör kötüdür.