bugün

hayırlı geceler arkadaşlar...

kürt penisi gibi gönüllerde taht kurup her ortamda samimiyeti ve heybetiyle varlığını hissettiren; kürt penisi denildiği zaman hemen diğer penislerin önünde düğme iliklediği, çoğu erkeğin çişini yaparken aklına gelip sonra önüne bakarak utanç duyduğu, filozofların "ben penise penis demem kürt penisi olmadıkça" diyerek kendisinden övünçle bahsettiği, her türlü ilgiyi sonuna kadar hak eden ve en önemlisi de, dünya milletlerinin takdirine mazhar olmuş o muhteşem uzva sarılarak zafer işareti yapıp objektiflere de seksi bakışlar atarak fotoğraf çektiren genç ve güzel turistlerdir...

http://www.youtube.com/watch?v=-xO7bT29au0

bütün bir sene yaz tatili için para biriktirip, taa venezüelalardan, amerikalardan, isveçlerden kalkıp güzide tatil beldelerimize bir kürt penisiyle kucaklaşıp hasret giderebilme umuduyla gelen turist bayanları öyle iyi anlıyorum ki... sonuç olarak düşünsenize yani her bayan sağlam bir penisle arkadaşlık kurup yaz tatilini keyifle geçirmek ister. her bayanın hakkı yani bu...

mesela ben facebook'ta falan çok gördüm yani ta venezuela'dan kalkıp çeşme'de bir gece kulübünde iri bir penisin önünde fotoğraf çektirip facebook profiline koymuş altına şöyle yazmış:

"great black hard cock, this is kurdish cock rides brunette teen.avi" falan diye yani bunun gibi bir şeydi tam da hatırlayamadım ama hemen hemen böyleydi.

yani düşünüyorum da ne yapsın bu çilekeşler; kendi memleketlerinde sağlam kızlar var binlerce ama onları tatmin edecek doğru düzgün helal süt emmiş penis yok etrafta. onlar da mecburen kalkıp ülkemize geliyorlar... haklılar...
kamerasının zoom gücüne güvenen turisttir.
herhangi bir arapla tanışmamış kişi hikayesi.

(bkz: arap penisi)
bir dahaki tatil biletini macaristan'a alması gereken kişi.

(bkz: macar penisi)

(bkz: macar salamı)
egosu tavan yapmış, ırkının penisiyle bile övünen kişi söylemi. Bunun istatistiği var en kocamanları isveç, norveç, finlandiya lılarda. Onun için gelecek olsa "seksi turist" iskandinavya ya penis turları düzenlerlerdi. Penis turizm i diye bi tür ortaya çıkardı.
hedeflerine ulaşmanın zevkini çıkaran maceracı turistlerdir. o kadar kıl arasında o penisi bulmak pek de kolay sayılmaz ne de olsa.
başkasının sikini yemeyen kendi sikini eşek yarağı sanarmış. bu da böyle bi söz işte.
Burnuna mandal takan turistlerdir.
şabalak turistlerdir.

yerde mi bulmuşlar bu kürt penisini?
cristopher nolan bunu beğendi..
penisin etrafını saran orman gibi pis kokulu kıllar ve bitleri görünce kusacak turistlerdir.
(bkz: yok böyle bir şey)
Türk sanıyorlar açık ve net.
yine bir liseli uyumuyor demek.
Bir bitin artık ya allah rızası için bir bitin.
Daha önce Türk penisi görmediği belli olan turisttir.
yeşermemiş penis diye fotoğraf çektirmişlerdir.
Ovunulecek baska biseymi bulamadiniz dedirten baslik.