bugün

son zamlardan sonra gerçekleşmesi zor olmakla beraber,genellikle bilgisayar başındayken,sevgiliyi düşünürken,içerken yada sınav zamanı oturdugun yerden kalkamamak sonucu oluşan durum
küllüğün boyutuna göre oluşum süresi degişen durum
sigarayı içmekle değil,yemekle meydana gelen durum.
3-5 arkadas bir aksam oturup dünyayı kurtarırken sabaha karsı gerceklesmesi muhtemel olaydır.

sabaha kadar tartısılır, bağırılır, teoriler tartısılır, dünya kurtarılır, tüm sorunlar çözülür. yarın uyanıp birsey değismediğinizi görseniz bile tamamen dolmus kül tablası görmek ve tatlı bir basağrısı cekmek güzeldir.
eğer sigaraları dik söndürüp o biçimde kalmalarını sağlarsanız 3 paket alır ortalama bir küllük ve 3 paket sigaranın minimum 5-6 saatte biteceğini varsayarsak 5-6 saatte bir bu küllük boşaltılsın artık (bkz: rapter)
(bkz: ogrenci evi)
sigara içen birkaç kişinin aynı küllüğü kullanması sırasında sürekli
boşaltılan, boşaltıldıktan kısa bir süre sonrada
'hay ben bu işin ne zaman doldu yine bu'
dedirten durum..
sigarayı bırakmadan evvel, final zamanlarında başıma sıkça gelebilen durumdur. bu duruma karşı geliştirdiğim çözüm kültabağı yerine kavanoz kullanmaktır. kapağı kapatırsanız kokuda gelmez, miss..
sigaraların hepsini sen içmişsen ölüme daha da yaklaştığını kavradığın an.
iyi ki içen ben değilim ve içmiyorum denilen andır.
akciğerlerin yardım çığlığı attığını gösterendir.
daha sonrasının küllüğü boşaltmak olduğu eylemdir. öğrenci evlerinde yaşanılası en çok olan durumdur. ancak eve bir kız misafir geleceğinde temizlenir. *