bugün

itici olur, yakismaz. Ancak kufur dagarcigi light sozcuklerden olusup 1-2 taneyi gecmeyen ve 40 yilda bir agzindan kaciran versiyonlari sirin olur.
"bu erkekler kafalarına göre küfür edince güçlü olduklarını sanıyorlar, ben de onların yaptıklarını yapacağım güçlü görünmek için" diye düşünerek etraftan duyduğu 1-2 küfürü, yeri geldiği ya da gelmediği zaman kullanan, erkekimsi görünmeye çalışan hatun kişisi.
(bkz: erkek fatma)
mini etek giymiş bacakları kıllı bir erkek kadar itici dişi şahıs.
yeni nesil liseli kızlar.
küfür yelpazesi hayvanlar aleminden ileri gitmeyen hatun.
tadından yenmeyecek kızlardır. "aman hanım hanımcık olayım", "kız kısmı kibar olur" şeklinde lüzumsuz düşüncelere sahip olmayan kızlardır.
hiç bir şeye aldırmayan kız modelidir. (bkz: kızına etmek)
dallama kızlardır, kız dediğin zarif olur biraz...
Oldukca itici genel olarak hoslanılmayan kız tipidir.
küçükçekmece'deki atatürk kız meslek lisesinde sürüsü ile bulunan kızlardır.
(bkz: itici kızlar)
(bkz: futboldan anlayan kız modeli)
istanbulda araba kullanan kız modeli
olay,küfür etmekle baslar,sonra ele bir tespih birde siyah palto alınır,bele silah takılacagı günde yakındır.böyle tipler dejenere olmus özentilerdir gelecegin motorları sıralamasında ivme yakalamak icin bu saftan girerler direk olaya.
yaptigi sey kulaga en az erkeginki kadar kotu gelmektedir. * *
anormal bir durumu olmayan ancak nedense bir turlu kızlara yakıstırılmayan ama bence uzerlerine cuk oturan eylem. *
aşırı itici bir durumdur. dilimizdeki küfürlerin %99 unun kadınlara karşı olması bunu ilginç kılar. bide bunlarının "şimdi kızlar olmucaktı ben sana .... derdim" diyenleri vardır tam bir paradokstur.
küfür eden erkekten tek farkı cinsiyeti olan aynı iticileğe sahip dişi kişi.
oooeh zkerim cicisini bicisini, yeter lan, diyen sinirleri tepesindeysen lafını sakınmayan hatun kişidir. efendim tek derdi, sinirli olmaktır, evet, budur o işte, sinirliyken bi şeylerin mınadayar, bu kadar, buuu, bitti...

yoksa gayet sakin sakin, hanım hanımcık da konuşabilmektedir * aynı hatun bıcır kişilik. ** çok eğlenmektedir küfrederken, n'apsındır yaf...*
(bkz: bıyıklı kızlar)
kufur eden erkekle esit olan kız türü.
gördüğümüz anda nasıl bir ortamda yaşadığını insana aşılayan kızlar.
bazı kızların yaptığı şeydir. çoğu erkeğe itici gelmektedir.
(bkz: bir kadina yakistirilamayan seyler)