bugün

Fazla sözlüğü ciddi almayan yazarlardır.

Şunun şurasında takılıyoruz abartmamak lazım..

Millet ne ana ne baba bıraktı yemin ile...
önceleri çok kullanıp, sonrasında bu huyundan vazgeçen benimdir efenim.
görsel

+küfür kötü bir alışkanlıktır, küfür kullananlar beyefendi değildir.

blood and bones - james
Benimdir.

Küfürleri bir iki harfini değiştirmiş yada kısaltma şekilde yazarım.

Dipnot:ve küfür etmek istersem de gayet açık seçik ederim. Buradaki beyefendilik algısı umrumda değil.
Etmeyin tabi insan olun başka ihsan istemem.
Benimdir. Hiç etmem ya.

Sizce de meriç olupta meriç değilim diye kendini savunan orospu çocukları gibi olmadım mı?
benimdir. 2000den fazla entry im en fazla 800ünde küfür vardır yarısı bile değil.
Minnoş gözlerimi bu kirli dünyaya yummam gerekebilir. Evet.

Birtakım yazarlar.
Yazı dilinde küfürü çok mantıklı bulmuyorum.

Yeri ve zamanı var.

Ben sinirlenince söverim mesela, aniden çıkar yani, burda hiçbir entry’imi aniden girmiyorum.Orhan Kemal gibi roman yazsam söverdim tabi, diyalog gereği...
Benimdir.

Hiç göremezsiniz aq.
Ben de kullanmam.

O beni kullanıyor.
Samimiyetine güvenmediğim yazarlardır. içten içe küfür ederler ama ben küfür etmem derler ya. neyse sakinim...
Entrylerde pek sövmem. Beş para etmez heriflerle mahkemede karşılaşmak istemem açıkçası.
Takdir ettiğim ve kirimizi pasımızı temize çeken yazarlar. Ben de bu yazarlara öykünüp mümkün mertebe küfür etmemeye özen gösteriyorum. Çünkü kulaklarımız küfürlerle pas tutmuş, bari gözümüzün nuru kirlenmesin düşüncesindeyim. Sözlü olanı pek tabii herkesin malumu, çirkin ama yazılı olan küfürler katbekat çirkin. Yazılı olarak temiz olalım. Ha, abartmadan, dozunu kaçırmadan ve meclisten dışarı olması şartıyla hoşgörülebilir. Fakat bazı yazarlara dikkat ediyorum, nokta virgül yerine kullanıyorlar. Safi ahmaklık ve yetersizlik. insan meramını küfretmeden de anlatabilir pekala. Kadını erkeği yok, küfür kimsenin ağzına yakışmıyor ve kadınlar bu mukayese bandında iki kere çirkinleşmiş oluyor.
Dediğim gibi, konak çocuğu değilim, aksine tarlabaşı'nda seneleri geçmiş, küfür külliyatı zengin bir insanım ama hoş bulmuyorum. Evet, küfrederken kendimi de kat'a hoş bulmam. Diyeceksiniz, ojala bey neden küfrediyorsunuz? Yemin ederim koşullardan, koşullar orospu çocuğu... Yoksa çiçek gibiyim.
Kesinlikle benim.
Çok nadir ya da hiç küfür etmem gidip saman çiğnemek daha iyi gelir bence.
içimden kullanırım ben.
görsel
Küfür fazilettir hadi şimdi siktirin gidin.
Sahtekardır amk.
kendini kasıyordur halbukı ne kufurler delete tuşuyla sılınmıs, dur entel havamdan ödün vermiyim pozlarına giriyordur.
Küfür ruhun yelpazesidir.
Genel olarak kullanmıyorum ama bazen tutmak gerçekten zor oluyor. Ve bunun yaratıcılığım üzerinde inanılmaz etkili olduğunu düşünüyorum.
Kesinlikle ben değilim, müşterilerle bile konuşurken küfür ederim.
Yerinde edilen küfür, şiir gibidir.
gerekirse kullanılır gerekmezse kullanılmaz.