bugün

köylü kadınların süt peynir koktuğunu gözlemlemiştim hem de malum ırktan.
haklarında kışın ısınmak için hayvanları eve doldurdukları gibi duyumlarım var.
kahkaha attıran başlıktır amk.
Ananın babanın dedenin ninenin kokusu işte nankör.
Şu anda burnuma gelen bu başlığa ve bu başlıktaki manyak insanlara ait kokudur.
Azalarak yok olursunuz umarım.
Bu ülke niye düzelmez işte sebebi bu zihniyet insanların var olması...
Siz misk koksanız ne farkeder yanınıza yaklaşamıyoruz içinizin karanlığından.
Köylü adı üstünde. Masa başı işte çalışıp gün boyu klimalı ortamlarda takılmıyor bu adamlar. Saygı duyun arkadaşlar. Toplumumuz tek sınıftan oluşmuyor.
Benimdir bu. iğrenç koktuğumu düşünmüyorum.
dalagına tukurduklerim hepiniz burjuva cocugusunuz zaten. rezidanslarda buyudunuz, usaklar hizmetciler pervane oluyordu etrafınızda. madem pisler ve pis kokuyorlar onların yetistirdigi urunleri tuketmeyeceksin o vakit daltarak.
benim babaannem beyaz sabunla karisik tavuk gibi kokardi.
zaten tavuk gibi sesler cikarirdi rahmetli bilmiyorum nedendi.
burnu götüne yakın olanların hissettiği kokudur. mal mısınız amk? bi aralarda Kürtler kokuyor diyorlardı nedir bu milleti ayrıştırma cabası. beynini siktiklerim.
zaten ilerde köylü köy diye birşey kalmıyacak müjde size emek düşmanı dejenere şehirliler artık robotların elinden yersiniz salatayı dometesi mekanik sesleriyle bağırsa limon 3 karpuz 1 diye bağırsa hoşunuza gidermi böcek kafalılar aleyna fero mero dinlemekten beyninizde tümör oluşmuş zaten uğraşmayın bizimle.

köylüyüm bahçem var.
bilinçli troll başlık.
Alın teri kokusudur zira köylü milletin efendisidir.
Burunlarımızı asıl kapattıran, bu başlığı açan kişinin kötü kalbinin leeşş kokusudur.
Edit: 7 göbek istanbul kızı...
Var olan bir kokudur.
Boşuna duyar kasmayın. Benim de özüm köylü. Köye de gideriz sık sık, memleketteyken. Pisin tozun toprağın tezeğin içinde olmaları değil eleştirilen kişisel temizlikten uzak olmak.
Ne bir diş fırçalama var, ne bir deodorant var, ne düzenli duş var çoğunda.
insan üzerine sinen kokudan rahatsız olur aq. Gece bir duş alır, ben ne zaman yengeme sarılsam aynı koku.
Bu onlardan nefret etmeye sebep değil ama var olan şeye de yok diyemezsiniz.
Ayrıca köylü diye de içleri temiz sanıyorsunuz, çok safsınız. Bayağı hem de.
Benim babam da köyden çıkma..Zamanında tezek toplayarak geçimlerini sağlayıp yazın tarlalarda çalışarak okumuş... 30 yılı aşkın makina mühendisi kendisi onu okuması için teşvik eden okuma yazması belli belirsiz dedem saolsun mekanı cennet olsun.. Sayesinde beni de yetiştirip mühendis yaptı.. Nereden nereye? Atatürk boşuna mı dedi köylü milletin efendisidir diye..sanırsın dedesi fabrikatör.. 3 kuruş parası olup benliğini unutan ve garsonluk yapan ak godoş başlığı gibi duruyor nedense konu.. gereksiz.
hiç de iğrenç değil. saflık, doğallık içeren kokudur. güven verir. Anadolu'nun kokusudur. severim.
Başlık sahibinin ne niyetle açtığını anlayamadığım başlık. “Bilerek mi yapıyor acaba?” diye düşünmeden edemiyorum. Bazı insanlar kaostan beslenirler çünkü. Bunun gibi epey bir başlık var. Kendilerine sövülmesinden, hakaret edilmesinden hoşlanan insanlar sınıfına koyulması gerekiyorlar kanaatindeyim.

Olaya bence bu açıdan da bakmak gerekiyor.