bugün

içinizde fırtınalar kopmasına rağmen iki satır yazı yazdırmayan duygudur. zaten yazabiliyosanız şair falansınızdır.
nasıl hissettiği hakkında fazla kafa yoran insanların işidir. bırakın nasıl hissettiğinizi hayatla birlikte akın.
hissedememekten çok daha tercih edilesi olan durumdur.
canı sıkkın olma durumu.
insan sıkılır, üzülür, binbir zorlukla mücadele eder, her şeyi takar, her şeyi düşünür hepsiyle mücadele eder.
sonunda ise, kötü hisseder.
kötü hissetmek bir vicdan ağrısıdır, kalp ağrısıdır.
kötü hissediyorum, pişmanlık olabilir belki.
amaaan, boşverin.
Götü hissetmemekten iyidir.
içinde bulunduğun sikik durumda ne yapağın hakkında bir fikrin olmadığında fazlasıyla gelen his .
insanın yapabileceği tüm aktiviteleri kısıtlar, günün berbat geçmesine neden olur.
en iyi ihtimalle hasta olacağınıza delalet eder. üç beş gün yatarsanız bir sıkıntı kalmaz. aksi takdirde utanç kaynağıdır. kendinizden on yaş küçük ergenler gibi sürekli mutsuz, enerjisiz, umudu kalmamış bir insan olabilirsiniz. veya gereksiz ani mutluluklar yaşatır.
bazen günde bir iki kere bazen haftalarca hiç olmayan şey şu sıralar tatilde bomboş ve bombok olduğum için daha sık olan şey neyse ki geçen seneki kadar derin değil 1 2 hafta sırf yattığımı ilaç kullandığımı bilirim, gülün arkadaşlar boşverin ufak tefek şeyleri sevdiklerinizle vakit geçirin sevin hatta doğru kişiyi bulduysanız aşık olsun ne bileyim bilgisayar oynayın, puding yapmaktan bile keyif almak lazım öteki türlü birikip birikip patlak verebiliyor keza üniyi bırakıp 3. kez sınava girdiğim de psikolojik soruna kadar ilerledi bende allaha çok şükür benim yanımda ailem vardı bir de istediğim yeri de kazanınca toparladım neyse diyeceğim o ki;boşver.
Hayatımda ilk defa bu derece kötü hissediyorum kendimi ağlayamiyorsun bagiramiyormusun ne yapacağını tam bilemiyorsun.çaresizlik ve mutsuzlugun getirdiği garip bir duygu allah kimseye yasatmasın.
Yeap ben de seviyorum ama o yok.
Şu an içinde bulunduğum durumdur.kurtulmak da istiyorum bir yandan, bir yandan ise sonbahar rüzgarları devam ediyor zihnimde.
görsel
I am waiting on the good times now. I am...
Artık kötüyü bile hissetmiyorum.
3 yıldır içinde bulunduğum duygu durumudur.
görsel
Bugün niyeyse yaşadığım durum. Boşluktayım sanki.
birine içimi döksem geçecek gibi. aynı zamanda da iyi hissetmek nedir unutacakmışım gibi.. kimseye bunu yaşatmayın.
21.27'de daha da artan durum.
yalnız, kimsesiz ve sadece parası olan insanların hissettiği durum.
Tartıya çıkacağım vakit acaip kötü hissederim cunku bilirim ki kilo almışım ama yüzüme çarpması ise yüreklerimi dağlar....
Off yine başladı. Ne yapmam gerekiyor gecenin bir yarısı? Ne yazıp da içimi dökmeliyim? Bu şekilde uyuyamam. Hayatım gerçekten amaçsız. Geleceğe dair neyi umut edebilirim?
insan en iyi yine kendine döküyor içini. al eline kalem kağıt aklına ne geliyorsa yaz gitsin. sonra da yırt at. kişisel gelişim safsatası gibi oldu ama dakikalarca konuşup derdini anlatamamaktan iyidir.
tüm gündür peşimi bırakmayan. (bkz: öldüren düşünceler)
Ergen hallerinizin dışavurumu kötü hissetmek değildir, hissetmek bile ağır bi kelime amk kötü hissetmek bambaşkadır. Bu başlık altına ailesi ile yaşayan, bocalama döneminde olan, hiçbir bokunu paylaşmadığı sevgilisinden ayrılan, istediği birşeye sahip olamayan, gereksiz yere tribe giren mümkünse 25 altı saçma sapan entryler yazmasın.

Yazarsa da yazsın banane.