bugün

ilan ı aşkların şimdiye kadar en güzelidir.

Mehtabın gözlerini kapatıp yerini kış güneşine bırakan soğuksuz bir günün kalbime yansımasıdır azizem.

Her gün her sabah gözlerimi açınca baktığım acaba bugün nelere öfkelendi nelere sevindi diye bakarım o yüce ecenin sayfasına. Benim de içimde şavkı tutulmaz bir akarsu geçti. Çağlayanlarım bulanık suları berrakklaştırdı. Bir saman parçasını üstünde taşıyan bir akarsu gibi taşıdım ona olan sevilerimi.

Azcık hırçın sert rüzgarlarla yanakları allaşan, güzel fındık burnunun pembeye çaldığı yüzüyle saçlarını kulak arkasına atarken yandan gözgöze geldiğinizde unutulmaz bir tablodur ferhundem. Onu sevmeye benim kalbim dayanmıyor. Arsiz abartıyosun dediğinizi duyar gibiyim ama cidden bir kelimesinde bile mübalağa yok. Zaten ben yalın dili seven sovyet yazArların hayranıyım. işte bu azize de benim yakın dilime acı biber sürmüş gibi bir gerçek. Onu istiyorum. Onun göZlerinden kendimi izlemek ve mühayiline dalmaktır aşk.

Sizi çok seviyorum tatyana kuşkina ivanovna.
Bir çay içer miyiz?

Hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan gülümsemesi.
görsel
Duyar gibiyim derken öyle bir şey demiyor ki kız kendi içinde mi diyoloğu kurguluyorsun kardeşim. Sesli güldüm.*
alın bu arkadaşı artık. (moderasyon)
güncel Önemli Başlıklar