bugün

köpek beslemek daha güzeldir.hem sana sadıktır.hem daha duygusaldır.tam bir can dostudur.
Köpek beslemek sabah akşam günde en az 2 kez köpeği en az 15 dakikalığına dışarı çıkaracak kişilerin olayı olmalı.
al iki tane koyun, keçi besle desek burun kıvırırsınız.

madem hayvan seviyorsunuz, koyun hayvan değil mi amk? etinden, sütünden faydalanırsınız. az hayvancılığa, ülke ekonomisine faydanız olur.

işiniz gücünüz itlik, haytalık. hayatınız şov.
kepek beslemek diyerek cevaplandırdığım soru.
Ikisini de besleyin köpek bahçede kedi evde beslenir.
Erkek beslemek.
Ehe.
bu da başımıza musallat edilen başka bir sonradan görmecilik.

kedi köpek sokakta doğup sokakta yaşayan ve sokakta ölen mahalle fertlerindendi. kasaptan alınan mancalarla, çöpe dökülen yemek artıklarıyla beslenir, dönüşüm zincirinin asli görevlisi gibi çalışırlardı.

mutasyona uğradılar, bağımsızlıklarını yitirip gerçek kimliklerini unutup sahiplerine köle edildiler. şimdikilere kedi köpek demeye bin şahit ister.
Kedi besledim.Gerçekten çok zor . Köpeği bilmiyorum. Üniversite de japon balığı beslemsitim. En güzeli balık alın siz
gözlemlediğim kadarıyla sosyal kişiler köpek, asosyal insanlarsa kedi beslemeyi tercih ediyor.
Köpek beslemek çok zor..

Kendinden bişeyler katman gerek ..

Kedi biraz dağa kolay ben kediciyim.
görsel
"Kendine sahip arayan bir şeyi asla sevemem" cevabım kedi.
Kedi evine , köpek sahibine bağlıdır.
Sabah akşam mecburen dışarı çıkartmak zorundasın köpeğini.
Kediniz asla sizden böyle birşey beklemiyor. Kum ve su kabını temiz tut mamasını eksik etme gerisi sorun değil.