bugün

Kesinlikle Aptallıktır. Ulan mal, köpek gibi her daim yanında olan, tehlikelere karşı bile sahibini koruyan, sözünden çıkmayan, git deyince giden, gel deyince gelen bir hayvan varken, neden kedi gibi karnı acıkınca sıvanan, karnı doyunca yaramazlık yapan, laftan anlamayan, sahibini bile tırmalayan, olur olmadık her yere giren ve her yerden çıkan bir hayvan alıyorsun ki? Al köpeği aslan gibi bak işte. Kedi sevme demiyorum, hobi olarak yine sev. Ama bakımını üstlenip neden eziyet çekiyorsun be güzel kardeşim? Sokakta falan yemek su koy yeter. Fazlasını yumuşaklara bırak onlar yapsın.
erkekler (kızlar değil) 2 ye yarılır;

içinden kedi sevgisi çıkanlar, bunlar tüm dünyaya karşı sevecendirler, köpekleri de severler, aynı zamanda köpeksever, hayvanseverdirler.

içinden "sadece" köpek sevgisi çıkanlar, bunlar köpek dışında kimseyi sevmezler, bir de tiki kız arkadaşları olur, onu da işlerine geldiği müddet kadar seviyor görünürler. aslında köpeği de çıkar amaçlı bulundururlar. köpeği sevip başka canlıları da sevenler, otomatik olarak ilk gruba girer zaten.

add it: yarılır bilinçli yazıldı.
Köpekleri çıkar amaçlı falan sevmediğim gibi kedilerden de nefret etmem gibi bir durum yok. Sadece sevmiyorum, Sevimli falan da gelmiyor. Götünden salak saçma kategori ve tiplemeler uydurup duracağına neyi sevip neyi sevmediğimi sorsaydın söylerdim ki zaten amk. Ne bu uğraş?
Sanırım kedilerin bakımı daha kolay diye insanlar daha çok tercih ediyor.ama şahsen yavru bir köpeği alıp büyütmek kedi bakmaktan çok daha güzeldir.