bugün

yapılabilmesi deneyim ve meziyet gerektirir.bol kahve,kısık ateş ve kahveyi çok az karıştırarak elde edilmesi olasıdır.
kız isteme törenlerinin başlıca içeceği.
(bkz: arzum kahve makinesi)yada (bkz: tefal kahve makinası)
bazen köpürtmek icin cok fazla karistirmaniz gerekebilecek bir kahve türü
O kadar cok karistirirsinizki bileklerinizde agrilar baslar ve bunu icecek adama icinizden beddualar baslar ki bu en kötü sahfasidir.

Karistirdikca kahveyi "keske nescafe ikram etseydim" dersiniz *
içimine doyum olmayan, yapımı biraz zahmetli olan içecek.
sıgara ile birlikte içildiğinde çok zevklidir.
en güzeli kahve makinesiyle yapılanıdır. *
kafelerde nescafeye taş çıkaracak fiyatta olan kahve.
hazırlarken buzdolabından çıkan soğuk su kullanmak iyi sonuç verecektir.
benim tabirimle az şekerli orta içildiği zaman tadına doyulamayan alışkanlık yapan ve bir daha bırakılamayan tiryakilik yapan elin gavurunun nescafesinden bin kat daha kıymetli olan içecektir
bol köpüklü "sütlü" türk kahvesi gördüm. Hamarat bir hanım kızımız yapmıştı. Görmekle kalsam iyi, içmiş bulundum.Ürperdim yine. iğrençti.
Üretkenliğimizi bu kadar zorlamasak mı ne?Yapmayın etmeyin kardeşlerim. Sonra o kahveleri ikram ettiğiniz teyzeler sizi oğullarına istemez tabi.
küçük cocukların içmesi sonucunda bıyıklarının cıkacağına inanılan icecek .
Mangal üstünde yapıldımı içerken orgazm olabilir insan. *
önce şeker ve kahve cezvede karıştırılır ki topak olmasın. ardından soğuk su ilave edilir. bir kez karıştırılır bir daha ellenmez. cezveden tam taşacakken fincanlara doldurulur ki en iyi köpük yapma yöntemlerinden biridir. * bütün fincanların köpükleri döküldükten sonra kalan köpüksüz kısım yine kaynatılır ki soğuk olmasın. son olarak afiyet olsun.* *
yanına kısa bir parlement.Hayattaki en keyifli zevkdir herhalde.
#12057654 hasta mısın arkadaşım diyorum kendisine. karması hayırlı olsun diyelim o zaman. zirvelere oynamasını dileriz.

editim dedit: sözümü geri alıyorum tanıdığım en sağlıklı birey olabilir.**
annemin potansiyel gelin adaylarında aradığı en büyük yeteneklerden biri, köpüklü türk kahvesi yapabilmesidir. Trajedi ise annemin türk kahvesi sevmemesidir. *
18-26 yaş arası kızların yapmayı başaramadıkları bir tür kahve çeşiti. ironi ise, hala kendilerini bu kritere göre değerlendiren kayınvalidelerin oldukça bol olması.
(#12584426) guldurmustur.
mangalda pişeni makbul olan güzel lezzet. bu kadar yemek üstüne iyi gider. evet. *
Yanında yakılması gereken bir sigara ile kişiye nirvanaya ulaşım yolu açan olgudur.
Köpük konusunda ısrarcı olunmamalıdır.

(bkz: a r b kahve anektodu/#39164526)
(img:#1764785)
Yetenek işidir.

Herkes yapamaz.
Valla şuan olsa da içsem. Şöyle köpüklü acı bir kahve icmeyeli yıllar oldu özledim.
Köpüğünü tutturarak yapması biraz zordur.