bugün

tepki koyulacak müthiş bir konuyu dile getirmiş küçük bir kızın "beyanatı". http://www.59saniye.com/h...justin-biebera-kusen-kiz/
tepecik ilköğretim'den pıtırsu'nun castin'e isyanı.
eee (bkz: ferhat güzel) gibi buhram buhram anadolu kokan boyalı bıyıklı ağabeylerimiz dururken elin justinini görmeye gidersen olacağı bu oysa ferhat abim sana "hi" der hatta senle halay çeker yetmez senle çiğ köfte yapıp üstüne birebir ibrahim tatlıses taklidi yapar, taklit olduğunu anlamassınız çünkü o bile gerçek sanar o derece.
(bkz: kalk kız çay koy)
(bkz: abin o senin cevap verme)
daha 12 yaşında justin hayranı veletin isyanı.

bunların anası babası yok mu merak konusudur. bari justin abi filan de amk. ne biliyim.
(bkz: kapat o nickelodeonu senin ecdadını)
(bkz: justin bize bahmir)
aslında haklı bir tepki. justin bieber'ın sadece 2-3 şarkısını severim sadece. şimdi bu çocuk, her genç kızın rüyası olduğunu biliyor. konserlerinde, havaalanlarında saatlerce bekleyen hayranlarının da olduğunu biliyor. sosyal paylaşım sitelerinde, röportajlarında hayranalrına ne derece bağlı olduğunu söylemeyi biliyor da oracıkta kaprislerinden kurtulup, orada ergen de olsa saatlerce bekleyen hayranlarına "hi" demesini mi bilmiyor?
kaç yaşındayım, beyonce böyle bir şeyi yapsa ben de soğurdum ondan. röportajlarında "hayranlarım her şeyimdir." benim diyip de suratından düşen bin parça modunda, mahkeme duvarı bir suratla, ay'a varacak derecede büyük bir egoyla sadece arabaya binmek de nedir? bütün şarkıcılar için durum böyle...
ergenlikle ilgisi yok bunun-ki ergen de değilim.
http://www.seksedair.com/...ikten-korunma-yontemleri/
bir ergen isyanıdır. bunun internet alemindeki nick i ''isyankar'' filandırda şimdi. keşke şeriat geleydide bunları görmeyeydik.
http://www.youtube.com/watch?v=YOky0q9dzXQ
justin biber bize hi bile demedi diyeceğine -merhaba- bile diyemedi de it.
günümü şenlendiren video. ah benim yavrucuğum buna mı üzülüyorsun sen? büyüdüğünde ne güleceksin şu video yu izlediğinde. bizden sana kocaman bir "hi" hi ki ne hi.

(bkz: sen çok yaşa)
"hi ben senin derdini ...." denilesi ergeniçe söylemi.
en büyük derdin bu olsun.
sanki askerlik arkadaşı justin, gören ilkokula beraber gidip kermese evden kısır getirdiler sanır. ebeveynlerini sikem küçüğüm sana birşey olmasın.
bu sözün sahibi az evvel beyaz showdaydı. Ama süper olan ne biliyor musunuz justin' e trip attı amk bebesi.
(bkz: ben ona hiçbirşey demiyorum)
isyanında haklı olan kızcağızın durumu Pazartesi okula dönüp 4-c den Süleyman'ı görünce daha da kötü olacak.

- zaytung haberidir.
(bkz: tipini ızdırabını sikeyim)
(bkz: derdini sikeyim)
hayatın gerçekleriyle yüzleşmiş kişinin söylediği ağır sözdür. üzmüştür.
--spoiler--
+bence haklı

-bence de haklı.
--spoiler--

destekleyenler de yarmıştır.
daha dün, (bkz: 90 larda çocuk olmak) başlığını okuduktan sonra biraz hüzünlenip biraz da tebessüm eden ben. 12 yaşındaki daha (bkz: iribaş) kızın, şimdiden micheal Jackson kadar ünlü olan bi bebenin arkasından ağlamasını görünce, 90 larda çocuk olduğum için defalarca şükür etmemi sağlayan, traji komik durumdur.

+bence haklıyım.
-evet, bence de haklıyım.

edit: keşke castin çıkıpta (bkz: hepinizin amına koyayim)deseydi.
salaklıkta son noktadır. yo yo kızın yaptığı değil onu eleştirenler,dalga geçenlerin yaptığından bahsediyorum. ergenken sanki siz cern'de deney yapıyordunuz amınakoyim. ergen ve kız bu. kaç yaşında insanlarsınız kendinizden de utanmıyorsunuz şu kızcağıza laf ederken. evet.
Aslında iyi bir şey ki bu; çünkü bu elemanın ne mal olduğunu anlamış oldular bu hayran kitleleri. işin en gülünç yanı ise kendi paranla rezil olman, sinir strese girmen. Sonuçta onu yıldızlaştıran sensin pezevenkin yaptıklarına bak. Bir selam bile vermeye tenezzül etmeyen birine -bunu yapan anam babam olsa- bütün ilişkimi keserim. Kendini dev aynasında gören ergen ruhlunun davranışır. Umarım değil Türkiye'dekiler tüm dünyadaki ergenler bu kof insanın aslında yapay bir insan olduğunu anlar; mahalledeki ahmet'e, fredrik'e, mark'a, david'e ilgi duyarlar.
özgür bir nesil yetişiyor. sorgulayan bir nesil. annesinin babasının dediğini yapan değil.

bu iyi bir şey mi yoksa kötü bir şey mi yorum yüce sözlük ahalisinindir.
bim de "hi" 9.99 tl.
(bkz: https://fbcdn-sphotos-h-a...616284894_330695520_n.jpg)
güncel Önemli Başlıklar