bugün

Türkiye'de her adımı olay yaratan Justin Bieber'in 2 saatte 100 bin dolarlık alışveriş yaptığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde konser vermek için Türkiye'ye gelen dünyaca ünlü yıldız Justin Bieber'in kendisi gitti ama izleri hala duruyor.

Türkiye'ye giriş yaptığı andan itibaren her adımı olay yaratan Bieber, istanbul'a geldiğinde Sabiha Gökçen Havaalanı'nda pasaport kontrolüne girmeyerek tepki çekmişti. Dönüşte de polis kontrolüne girmek istemeyen Kanadalı popçu, bu isteği reddedilince arabasının içinde yarım saat bekleyerek bu durumu protesto etmişti.

JUSTIN CÖMERT ÇIKTI

Konserden bir gün önce geldiği istanbul'da konakladığı Four Seasons Oteli'nden dışarı adım atmayan Bieber'in, bol bol alışveriş yaptığı ortaya çıktı. Yardımcılarını Akaretler ve istinyePark'taki lüks mağazalara gönderen popçu, 2 saatte 100 bin dolar harcadı. Kendisine Louis Vuitton marka 3 çanta alan popçu, 34 bin TL ödedi. Bieber'in, sevdiklerine bol miktarda Monster Beats marka kulaklık, Supra ayakkabı ve daha birçok hediyeler aldığı konuşuldu.

http://www.sabah.com.tr/k.../justin-bieber-para-sacti
olan parasını saçması durumu. bok gibi para kazanıyor oğlan.

adam para sıçıyo bi zahmet saçsın da yani. ben de olsa o para çeşme yaptırırdım. *
dünyada, bizim gerizekalı kızlarımızın kafasında yaşayan çok eblek oldukça daha çok para saçabilir, ha nedir, haydan gelen huya gider.
türkiye de bile bu kadar gerzek kız varken, oğlan para saçmakla yetinmez, parayla kıçını bile siler.
bizim kızlarımız da o parayı alıp öper, saklar.