bugün

kezban kelimesinin et ve kemiğe bürünmüş halidir. aksini iddia eden de kezbandır.

gülmekten yarıldım lan.

http://webtv.hurriyet.com...ber-istanbul-a-geldi.aspx

edit : şu videoda 4.05' ten sonra izleyin.

http://www.aksam.com.tr/media/video/?vid=4242

kanım dondu şerefsizim.
(bkz: one direction için ağlayan kezban)
nefes alan her dişiye kezban diyorlar arkadaş.

one direction ve justin bieber hayranı olan kızlar 10-15 yaş aralığında. bakın 16 bile değil. ağlar da zırlar da o yaşlarda. normal bu.
kendi ergenliklerinde mj veya new kids on the block için ağlayan kezbanların şimdi abilik-ablalık tasladıkları ergen grubu.
görsel
bu kadarı da fazla, kız hayranlık derecesini de aşmış. justin'i göremedi diye resmen böğürüyor.

http://www.aksam.com.tr/media/video/?vid=4242

hele burda 06:43'ten sonra beliren kıza koptum. kız resmen bundan sonra daha justin dinlemem diyor. bize bi hiii bile demedi diyor. gecenin bi yarısında kendine acımıyorsan bile yanındaki kardeşine acı be kızım, küçücük çocuğu da getirmişsin yanında bir de.
anne babasının acilen tedbir alması gereken kızcağız. kezban demek kötü çünkü daha çok küçük. bu şekilde devam ederse geleceğin kezbanı olmaya aday malesef.
salaktır. bu evlenecekte çoluk çocuğa karışacak bide. ölme eşeğim samana stok yaptım.
gençlik inanılmaz dejenere olmuş. bizim insanımız çapsız yerli sanatçıları gereksiz yere alkışlayarak pirim tanımış şöhret kapılarını açmıştır. justin bieber adlı çarliston biberi için kendini parçalayan kız insanın sabır derecesini zorlamıştır. annesi veya babası ölse bu kadar çığlık atıp ağlamaz insan biraz sağlam karakterli olur.
çok şişko ve aptalsın keşke ölsen repliğini hediye etmek istediğim kezban.
illuminatinin görevini başardığının göstergesi olan çocuk. başka bir fikrim yok bu ergenin nasıl bu kadar popüler olduğuna dair. ben ergenken tarkan için böyle ağlanıyordu ama tarkan büyük yetenekti. bu ergende yetenek sıfır, ses sıfır, müzik sıfır, sempatiklik sıfır, karizma sıfır. gerçek müzisyenler de sokaklarda ölsün. hayat işte her zaman kahpeydi, değişen bir şey yok.
arkadaşlar arasında sağlam geyik muhabbeti çevirten malzemelerdir. Pusuya yatıp izlenmeli çok komik oluyorlar. Mahalleden falan birileri bu kezbanların komşuları. Oğlum tanıyan varsa bunları çok fena piçlikler geçiyor içimden irtibata geçelim.
pasaport kontrolü sırasında çığlık çığlığa değişik sesler çıkararak kalabalık yaratan şişko ergen kızımızdır.

daha sonraları aynı şekilde sesler çıkararak arabasının arkasından kilometrelerce koşup bi deri bi kemik kalmıştır.

en son olarak ise "justin bibeber'le aynı gökyüzüne bakıyorum veheeey" diyerek bizleri; "biz yeraltında mı yaşıyoruz acaba amk?" diye düşündürmüştür.
anası babası ölse bu kadar ağlamaz yeni nesil çok kötü yetişiyor.
abi insan bu görüntüleri izleyince ergenliğine yeni girmiş kızların farkına varmadan ne kadar gülünç duruma düştüğünü anlıyor. haberi yapan arkadaş bile haliyle gülmeden soru sormak için kendini tutuyor. peki türk polisinin çifte standartı? vallahi başka ülkede olsa yaka paça siktir edip peronlara götürürler adamı. bizim poliste ayağına gidiyor beyefendinin..justin bieber i kıskanan da hırbodur beyler. adam seke seke kaçıyor amk. kızların düştüğü duruma bak.
çocuklarımıza kimler için ağlanacağını öğretemedik yazık bize. yazık.
yakın gelecekte tv kanallarında boy gösterecek olan, ajdar'ın dişi versiyonudur. * *
prezervatif reklamı için idealdir. bundan daha güzel "korunun" mesajı verilemez.
zamanında tarkan, hakan peker için arabanın önünü kesen annelerin kızlarıdır.
hayatı boyunca bu yaptığı yüzünden pişmanlık duyabilecek biridir.
bunu duyması için ama önce aklı başına gelmesi lazım tabi.
oraya gelmeden önce büyük ihtimalle günlerce hayal kurmuştur. hatta okula bile gitmemiştir. justin kapıdan girince hemen yanına yaklaşıp hoşgeldin justin diyip , justin in de onun sohbet ediceğini hayal etmiş sanırım. hatta sohbet daha sona arabada devam edip, justin bunlara ayrılırken birer öpücük , sarılmalar falan sanki kırk yıllık dost hatta konser sonrası kuliste randevu bile vericeğini tahmin diyordur kim bilir bu kızcağız.

ama gel gelelim gerçeklere, hayal ettiği baştan beri olmamıştı. justin kaçarak biner arabaya ve kızda doğal olarak basar çığlığı.aldatılmışlık hissi midir ne dir bilmem ama tam dayaklık kavaşe.

böğürüp böğürüp duruyor durmadan , kenardaki polisler bile utanç içinde anasını satayım.kim utanmaz ki. şu anda zaten en çok kızın ana babası utanıyordur. justin in kim bilir ne sevgilileri olmuştur ne hatunlarla beraberliği vardır öyle değil mi. çığlık çığlığa böğüren dana dan evrilme bir kıza mı bakacak.

ayrıca justin demesi de bir garip , o aksanı çıkarayımd erken içindeki anadolu türkçesini ortaya çıakrmış. yastık... yastık... diyor sanki.
böyle bir evladım olsa cebine hap koyup ihbar ederim. Yapma evladım. Bir topoş için kendini parçalama.
şimdi o kezbanın yaşlarına in ve kendini onun yerine koy, sen sadece ağlamakla da yetinmezdin di mi?

ya da şöyle düşün ben bu yazıyı 16 yaşımdaki halime yazdım başlığında neler yazdın git tekrar oku.
justin bieber in havalimanı polisinden kaçmasından habersiz kezbandır. yazıktır, günahtır.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
spiker daşşağa alıp şarkılarını da söyletmiştir. öldüm o esnada.
güncel Önemli Başlıklar