bugün

yarak mı köseoğlu sucuğu mu belli olmayan fotoğraf.

bu bebede bile 20 cm yarak var kendimden utandım amk.
10 cm malı olan yurdum erkeğini bunalıma sokan fotoğraflardır bebe muamelesi çekerler birde adamdaki mal değil malafat.
(bkz: koşun siki fıdıllar entry giriyor)
O ne laynnn sabah sabah adamın asabını bozmayın. Bizimkilere rahmet okutacak türden.. Bizim kadınlar boşuna ecnebi yarağı istemiyormuş.
(bkz: bahaneleri alayım)
'yiğidi öldür hakkını yeme'' kategorisinde değerlendirilmesi gereken fotoğraflardır.

buna ''çük'' diyemeyiz, resmen babafingo amk.

bu arada hemen sevinme justin efendi. sen, o uzvundan bağımsız olarak hâlâ sarı pipinin tekisin.
Yakında kestirir bu ibne zaten. O kadar dert edilmemesi gerekendir.
Edit: imla.
lan o kadar övdünüz durdunuz oturdum 10 dakikadır adamın şeyini inceliyorum hangi açıdan bakarsam bakayım normal standartlarda bişey işte.
(bkz: danny d)
ibne, top mop derdik dalyarak herif çıktı rıza baba. Türk erkeğini imrendirecek malafata sahip resimlerdir.
sözlük erkeklerini boşuna imrendirip kıskandıran fotoğraflardır.

hemen şeapmayın gençler, zira bakınız (bkz: justin bieber in penis büyütme ameliyatı olması)
Parayı bulup şöhret olan amerika insanlarının yaydığı akıma katılan bir ergenin oluşturduğu durumdur... Bu velet bir sure sonra gay olur görürsünüz çünkü; cinsellikle çok erken yaşta tanışıp istediği her kadını elde edebiliyorlar ve bu bir süre sonra sıkıcı bir hale geliyor onlar için ve değişiklik arıyorlar... Amerka daki bir çok ünlü bu şekilde gay olmuş! Yani tipik bi "Canım çok sıkılıyork kanka ne yapsam?" sorusuna "Kendini parmakla!!!" cevabı
Bu fotoğrafları çekenin anasını avradını soyunu sopunu avradını...

işe koşarak gidiyom ben ya...

Edit: Göte bişey diyemem..
Daşşakları ayrı yarrağı ayrı entryi konusu fotoğraflardır.
Oğlum o ne lan dedirten fotoğraftır.

Korktum lan adamı sakat bırakır bu çorbayla beslenir 6 ay.
iyi olmuştur.
ilgili fotoğraftaki çüke yapılan yorumları görünce türk erkeklerinin büyük bir çoğunluğunun gerçekten de bamya pipili olduğuna kanaat getirmekle birlikte çok üstlerine gidilen türk kızlarının, türk erkeklerinin pipileri hakkında yaptığı yorumlara inanmama vesile olmuştur.
gayları unutmayıp arkadan da foto çektirmiştir.yaşasın koca yürekli adam.
malı büyüktür, bizlere ders olsun top ibne dersin adam mal sahibi çıkar.
yurdum bamyalarını ağlatmıştır. Ne oldu hani hepiniz 20 cm'ydi?
görsel
sözlük erkekleri için;

bahaneleri alalım beyler?
olm 2 dakka susun da kızlar bi yorumlasın lan. adamın babafingoyu yorumlamamızdan kızlara sıra gelmedi.

yalnız o ney lan öyle sokuğa bak hele. biraz duygusalım bugün sözlük, çok şaapmayın.

edit: vay amk yaa.
Bu başlık neden her sabah uplanıyor, neden...
arkadaşlar greawraimcalhawi gelmeden downlayın şu başlığı çabuk aşağılara insin... görünce canı çekiyor sonra, justin konserine felan gitcek... aman dikkat !
Buna büyük diyenler var ya random gülücük atmak istiyorum sayın seyirciler.