bugün

bu şahsa hayran olan kızlardır . bu süt bebesinden ne anladıkları bilinmemektedir. erkeğin hası anadoluda olmasına rağmen buna hasta olurlar.
amacının ne oldugunu hala anlayamadıgım kızlardır.
10-16 yaş aralığı.
(bkz: kim kardashian)
(bkz: ergen kızlar)
(bkz: ağzına çakılası kızlardır)
Aynı zamanda da onunla evlenmek isteyen kızlardırlar.

Justin hepsine yetmez ama, ı ıh.
justin bieber kadar akılları yoktur.
ergen takımıdır.
facebook'ta bi grupları vardır ki akıllara zarardır. "sensiz nefes alamıyorum, seni seviyorsam nefes alıyorum" gibi felsefik sözlerden tutun da, "öptüğün köpeğin yerinde olmak istiyorum" diye çılgın aşk ilanlarını duyuranları bile bulabilirsiniz. *
meraklılarına ve justin bieber hayranlarına gelsin:
http://tr-tr.facebook.com...RanLaRi-3/114902525213159
bu kızları hemen tanırsınız soyadları mutlaka "bieber" dir.
(bkz: justin ırzınıza mı geçti kızlar)
ota boka yakışıklı deyip hayatlarında yakışıklı görmemiş kızlardır. delinin biri kuyuya taş atıyor, herkes özeniyor, yok böyle birşey sözlük.
bu bebişin aynı şarkı içinde 59 kere * "baby baby baby baby baby.." demesine hayran kızlardır. bi süre sonra umurlarında bile olmayacaktır bu justin iti.
(bkz: justin bieber da kim lan) **
yaratıcı olduklarını düşündüğüm * topluluk.
http://tr-tr.facebook.com...05&id=114902525213159
henüz ergenliğe bile girmemiş kız grubudur.
şşş.. uyudular.
biber seven kızlardır.
facede "justin bieber müslüman olsun" diye sayfa açabilecek, halk arasında geri zekalı diye adlandırılan kız gurubudur. üstelik "herzaman senin hayalinle girdim yatağa senin adınla uyandım her sabaha sen hayatsın benim için unutma" gibi sözleri sayfasında paylaşan kızlardır. bu da iq seviyelerinin ne kadar düşük olduğunu gözler önüne sermektedir.
yaşları 10-15 arasında değişen kızlardır. zorlarlarsa 17'ye kadar bile çıkabilir.

diğer bir versiyonu için (bkz: zac efron)
(bkz: (=mal kızlar)
ufak tefek kızlardır 7-12 yaş grubu çocuklardır...
mustafa biberi henüz tanımayan kızlardır.
justinin annesinin resmini gördüğünda "aa kaynanam" diyen kızlardır.
acilen büyümesi gereken kızlardır.