bugün

Ergen bebelerin ünlü bebenin peşinde koşarken çıkarttıkları anlamsız gürültü.
onların değil suç, onları dünyaya getiren anayı babayı itin götüne tıpa yapmak gerekmiş de geç kalınmış.
iqları merak edilen kızlar. ulan öyle bi castin diye bağırıyor ki, izlerken haberlerde çıkan bir yakınını kaybetmiş insanın feryatları canlanıyor gözümde. anasını babasını kaybetse böyle feryat edip ağlamaz avradını siktimin kızı.
bugün polis yanlış yerde müdahale etmiş onu gördük. basacan bunlara biber gazını, tazyikli suyu basacan bunlara.
edit: abi ne biber gazi kafalarina sikacan bunlarin. nasil bagiriyor kevase.
ıslak odunla dövülmesi gereken ergenlerdir. o cırlak şişko neydi la öyle.
ilerleyen teknoloji ve medikal sektör bu kızlara el atmalı. normal değiller.
Bunların amacı ne amk. Rahmetli dedeleri görse vicdan azabı çekerlerdi.Daha 16 yaşındasın amk senin niyetin ne ?
ülkede aklı başında gencin kalmadığını çok güzel bir şekilde göstermişlerdir.
(bkz: açmayın beyler bağıran karı)
(bkz: bu çocuk olmamış)
Sahipsiz kızlardır.
haberleri görünce türk olduğum için utandım.adam pasaport kontrolü yaptırmamış ve öğrenciye biber gazı sokan polisler ayağına kadar gidip zorla rica minnet pasaport kontrolü yapmış.yazıklar olsun
iğvençtir.
midem bulandı.
bunlar türkse ben diilim amk...
sizi yetiştiren anne babayı s... dediğim kızlardır. tamam birine hayranlık duyarsın da, justin olduğu için değil hiç kimseye böyle aptalca bi hayranlık duyulamaz bence. zamanında tarkan hayranları falan vardı bir nevi çekilirdi. hatta bende hayrandım klibi vardı böyle kızlar cama yapışmış bu arabada şarkı söylüyor. ne biliyim sempatikti yani. ama bu ne lan? hele o dişleri telli arkadaş. ronaldinhonun emmi kızı.
bunlarla da birileri evlenecek ya işte onlara acıyorum ben harbiden.
videoyu izledikten sonra "hepinizin hakikaten beynini sikeyim." dediğim kızlardır. hele o çiçek vermeye çalışanı yok mu, sağlam bi zopayla gelişine vuracan ağzının üstüne.
embesilliğin doruk noktasıdır.
işte bunlar yüzünden ölümüne erkek çocuk istiyorum. castiiiiiiiiğğn diye çığlık atacağına köşe başında arabesk rap dinlesin daha iyi, ananız babanız yok mu la sizin?
ana baba yok mu sorusunu akla getirir, bu saatte oraya götürüyorsa... ayrıca reklamcılık başarısıdır, kızlar figüran desem kim inanır şimdi.
yapacağınız işin amına koyayım dedirtir.

la ülkemizin turiste ihtiyacı var. böyle ağır kezbanlık yaptıktan sonra hiç mi düşünmüyorsunuz gelen turist sayısında azalış olacağını. hay beyninizi sikeyim sizin.

onu geç online oyunlarda bile rezil oluyoruz artık.
ter kokusu gafını unutan türk kızlarıdır.
uzaylı görse daha normal tepki verecek türk kızıdır.
(bkz: inanmıyorum saçını yerim)
(bkz: ay baksana ne kadar tatlı)
(bkz: ama ben bunu yerim ki)
(bkz: castiiin)
(bkz: salak yemin ediyorum gerzekali bu çocuk)
bi tanesi ayakkabısını gördüm diye ağlamıştır.
çocukluğumdan itibaren pek çok çeşidine tanık olduğum kızlardır. arkadaş bir de karl marx çıkmış: "din kitlelerin afyonudur" demiş. bugünleri görse ne kadar yanıldığını anlardı bence. öyle insanlar var ki, çiçek koklasa kafa buluyor. tv izlese kendinden geçiyor. biibır denilen bir fırlama için kendisini yerden yere vuruyor. ulan bu adamın afyona ihtiyacı yok ki. kafa zaten olmuş bir dünya. ne afyonu hacı dayı?

haa, ama marx haklı. yani bu söylediğinde değil ama kapitalizm hakkında söylediklerinde. şimdi sistem bizi bu hale getirdi edebiyatı yapmak istemiyorum ama doğruya doğru. sen bir tüketim toplumu olmuşsun. bütün kafa yapın, çocukluğunda izlediğin çizgi filmlerden tut da bugün izlediğin, dinlediğin, takip ettiğin insanlar tarafından programlanmış. elin fırlaması amerikada iki tane kıytırık şarkı söylüyor, burada bizim çocuklar kafayı sıyırıyor. alışmış çünkü tüketmeye, kendisini tükettiği şeylerle tanımlayabiliyor ancak. diyor ki "ben belibırım*, van dayrekşıncıyım, tarkan hayranıyım, eminem hastasıyım, ruh hastasıyım." öte yandan başka birisi de diyor ki mesela "ben ay foncuyum, samsungcuyum, epılcıyım, toşiba hastasıyım, koka koladan başkasını içmem, nayktan başkasını giymem, gepten giyinmeyene adam demem" bilmem ne. zannedersin ki babası koka kola kampınide sio olarak çalışıyo amk dallaması. sonuç: ahanda bu gördüğünüz, insan desen insanlıktan utanacağın müşkül, sefil insanlar sürüsü.

bunu ne kapitalizm, ne şu ne de bu yaptırmadı bize aslında. gözünüzde büyütmeyin kapitalizmi. kapitalizm bir ideoloji değildir, kitabı yazılıp uygulamaya konulmamıştır. onu meydana getiren insandır. yani biziz. e be amk, kapitalizm mi emretti sana git de biibır fırlaması için kendini rezil et diye? o mu emretti sana sabahtan akşama kadar bilgisayarın başında, tvnin başında oturarak zaman geçir, ömrü billah bir kitap okuma, okursan da sikrıt gibi saçma salak şeyler oku sırf çok satıyo diye, bütün gün boş işlerle uğraşan, en basit işini bile kendi başına beceremeyen, kendine ve hayata dair en ufak bir özgün düşüncesi olmayan bir embesil ol diye? boku kapitalizme, şuna buna atma dostum. bu sistemi sen yarattın. sen istedin böyle olmayı. teknoloji dedin bunun adına, hayattan uzaklaştın, soyutladın kendi kendini. birisi çıkıp da "yav birader, korkuyorum ben bu işten. tv, bilgisayar, internet iyi hoş da bunlara bağımlı hale geldik, acaba bu kadar alışmasak daha mı iyiydi?" dediği zaman adamı çağın gerisinde kalmakla suçladın. "o ney o elindeki zımbırtı?" diye soran dedeni, anneanneni cahil olmakla suçladın. cahil olmakla suçladığın insanlar, kıtlık zamanında samanla buğdaydan ekmek yapıp, hayatta kalırlarken; elektrik gelmeyen köylerde yıldızları seyrederek eğlenirlerken; sen biibır denen fırlama sana "hay" demedi diye hayattan soğuyacak hale geldin. ay fonun olmadan yaşayamaz hale geldin. internet olmasa, çıkıp iki insanla muhabbet edemeyecek, insanlarla iletişim kuramayacak hale geldin.

ama yok, sen suçu yine kendinde arama. kapitalizm de, çağın gereklilikleri de, hayat koşulları de. ne dersen de. ama bir asır sonra, diyaliz makinası gibi bir makinaya bağlı bir vaziyette özgürlük hakkında serenat yazarken göreceğim seni. göreceğim ve karnıma ağrılar girinceye kadar güleceğim sana.
aradan günler geçmesine rağmen halen salak salak anlatmaktadırlar.

gördüler de noldu? ne geçti ellerine?