1. 68.
  Dc sinema evreninin şimdilik son parçası olan vasat film. Ne aşırı marvel sever ne de dc severim ama dc bu işi beceremiyor sinemada gerçekten bu çok açık. Çok fazla acımasızca eleştiriliyorlar haksız yere bazen doğru ama akıllanmıyorlar yine. Benim için man of steel, bvs, ww, bu filmden çok daha iyiydiler. Ne marvel ne dc ikisi de leş filmler yapıyorlar benim sadık yarim varsa yoksa çizgi romanlar asıl eğlenceli, epic hikayeler orada.

  --spoiler--

  ilk bir saat ekibi toplama, komiklikler şakalar, stephenwolf ile küçük bir vs şeklinde geçiyor son 30-40 dakika justice league vs stephenwolf. Aynı marvel kötü adamları gibi klişe ve sıradan ama iş görüyor filmin kötü adamı. Müzikler berbat. Hans zimmer dışında epic music yapabilen adam yok mu amk ya da varda warner bros aynı marvel gibi risksiz, sıradan, müzikler mi istedi bilmem.
  Filmin mizahı iyiydi eğer bir sonraki filmlerde de mizah bu şekliyle sınırlı kalacaksa sıkıntı yok hatta güzel olur. Marvel gibi sulu mizaha kaçılmamış ama eminim whedon filmi tek başına çekseydi kesin yapardı ibne. fragmanlarda flash çok eğreti, komik olması zorunda olan karakter gibi duruyordu ama eğlendirdi ezra da çok iyiydi. Çizgi romana göndermeler az da olsa güzeldi. Avengers, first avengers, ultron, kafasında ve ayarında olan film bu filmleri seven bunu da sever.
  --spoiler--
  -1 ... aveda