bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    juninho pernambucano adlı dünya çapında oyuncunun galatasaray'a gelmesi. eğer gelirse çok şey katar galatasaray'a. yaklaşık 3-4 yıldır galatasaray duran toplardan max 5-10 gol bulmuştur. dün bütün medyada bu haber vardı. dünya üzerinde gerçekleşmesi en son mümkün olacak transfer kanımca. ama inşallah gelir de ben göt olmaya razıyım yani.
    3 ... sen bana bu diyemezsin
  2. 2.
    (bkz: yalan haberler)
    2 -1 ... like a_ rolling stone
  3. 3.
    lyon'un fransa ligini ve fransa kupasını domine edip, şampiyonlar liginde bir türlü istediği sonuçları alamamasından sonra juninho isimli brezilyalı topçunun sıkılıp yeni bir heyecan araması sonucu ortaya çıkan haberdir. gerekli heyecan türkiye liginde mevcuttur.

kendisi daha önce ki yıllarda yaptığı bir röportajda "barcelona ya da milan'a gidip 2. sınıf futbolcu olamam, ben her zaman takımın starı olmalıyım" şeklinde demeci de fotomaç'ı gaza getiren etkenler arasındadır.
    3 ... tttddd
  4. 4.
    insua, gallardo, pires ve hamit altıntop'a imza attıran, özhan canaydın'ın iş ortağı haim fresco bu transferle ilgileniyorsa transfer bitmiştir. galatasaray camiasına hayırlı olsun.
    (bkz: haim fresco)
    1 ... blakkheim
  5. 5.
    eğer gerçekleşirse, hagi gittikten sonra freekick kısırı olan galatasarayın, lyon da 36 freekick golü atan oyuncusuyla birlikte türkiyede freekick rekorları kıracağı yüksek ihtimal. özellikle türkiyedeki kaleciler ve baraj hataları göze alındığında juninho gibi ölü yaprak vuruşuna sahip bir futbolcu sayısız gole imza atacaktır.
    2 ... agama
  6. 6.
    bir beşiktaşlı ve bir riquelme hayranı olarak, galatasaray bu vesileyle riquelmeden vazgeçtiği için beni mutlu etmiş haberdir. ben sevinsemde türkiye ligindeki kalecilerimiz kara kara düşüncelere dalmıştır bu transfer yüzünden.
    ... agama
  7. 7.
    senelerdir görevde olup da ribery dışında elle tutulur bir transfer yapamayan galatasaray yönetiminin yapması gereken transferdir.
    her transfer sezonu boyunca çeneleri çalışan yöneticilerin ellerini ceplerine doğru hareket ettirip ceplerinden boş çıkarmamaları hem jimnastik hem de zorunluluk teşkil etmektedir.

--spoiler--
    hedefimiz takım halinde futbol oynamak ve avrupalı takımları yenmektir.
    --spoiler--

ali sami yen' in hatırası ve hatrı adına, gerçekleştirilmesi gereken transferdir. olma olasılığı var mı peki? evet.
    1-) lyon' da yaşamadığı başarı kalmamış juninho' nun lyon' a doyması,
    2-) hissedarların yönetime baskısı,
    3-) juninho' nun sözleşmesinin sona yaklaşması *
    ayrıca fenerbahçe' de alex ve beşiktaş' ta ricardinho tek başına maç alır ve takımlarının liderliğini başarıyla yürütürken, galatasaray' ın bir lidere ihtiyacı olduğu açıktır.
    1 ... legend of the stranger
  8. 8.
    öyle birşey yoksa bile, yani yönetimin aklında yoksa bile, akıllarını başına devşirip gerçekleştirilmesi gereken transferdir. (#1635060)nolu entryde belirtildiği gibi * galatasaray'ın alabileceği ve ihtiyacı olan star.
    (bkz: özhan canaydın bize juninho yu getir)
    (bkz: juninho juninho eller havaya) *
    1 ... picnick
  9. 9.
    http://www.ntvspor.net/Pages/11166.asp

daha haim fresco araya giremeden hayal olmuştur, yalan olmuştur.
    3 ... avedis
  10. 10.
    trajikomik bir canaydın transfer operasyonu daha, acıdır ki sonu yine trajedi..
    ... savaskaradag
kapat