bugün

japon taraftarların galatasaray'a ilgisini artırmasını sağlamış transferdir. hangi japona inamoto dense karşılık olarak "fenerbahçe'nin takipçisi galatasaray'da oynayan bizim inamoto mu" diyecektir.
özhan canaydının daha önceki yıllarda da yaptığı gibi transferdeki son dakika golü. ama bu son dakika golleri hiçbir zaman galatasaraya fayda sağlamamıştır.
galatasaray ı, maçlarda ancak iki aduket, üç şoruuuyyyken yapması durumuna kurtarabilecek bir futbolcudur. işalla faydalı olur da biz de görürüz.
akıllıca bir iştir,kelime sarfiyatı anlamsızdır..
Mehmet Cansun'un zamanında Japon bir futbolcu getirip zengin Japon şirketlerinden para koparma, forma satışından para kazanma,Japon sponsorlar bulma gibi projeleri vardı. futbolcu oynamasa da olur,show yapsın yeter vs de demişti. acaba bu proje uygulamaya mı konuldu diye düşünmeme sebebiyet veren transferdir. ***
sevgili futbolseverler...

özel mesajlara cevap verene kadar bir entry gireyim dedim. bu transferi sözlük camiasına duyuran yazar olarak ve bir galatasaray fanatiği olarak aslında demek istediklerim farklıydı. gravesen, diarra, vogel gibi isimler konuşulurken ses etme, yalanlama sonra inamoto getir. sağda solda dalga geçilir işte o zaman. sen baştan de kardeşim "malumunuz paramız yok bir milyon euronun altında bir adam bulursak alırız" diye kimse bir şey diyemesin. yine de inşallah hayırlı olur galatasarayımıza. ne diyelim.
Taraftarları isyan ettiren Galatasayın yeni transferidir.Bu adam iyi top oynayamadığına göre , performansı düşük bir futbolcu olduguna göre , Galatasaray yönetiminin kafayı çalıştırıp elektronik sektorune girip bu adamı futbolcu kılığında üretim müdürü yaparak FeBe ye çalım attığını düşünüyorum. (!!!!!) * * * *
umarız marek heinza dönmez.adam sadece antrenman yaıp 800 bin euro götürüyor.
(bkz: bi marek heinz vardı noldu ona)
ronaldinho ile beraber nike'ın reklamlarında oynamış futbolcu.*

http://www.youtube.com/watch?v=eVuqTa9aHMY&nr
verilen linklerden izlediğim kadarıyla pek de fena görünmeyen bir adam. biraz düz ama hızlı ve çalışkan gibi. çift ön libero sisteminde gayet de yararlı olabilir.

ben galatasarayın transferlerde hep şanslı olduğunu düşünmüşümdür zaten. geçen senenin en kötüsü marek heinz mesela, takımın en kötüsüydü, lakin denizlispor deplasmanındaki golü ile şampiyonluk yarışından kopulmasını engelledi. sasa iliç kendisinden beklenilmeyen bir performans sergiledi, song takımı sırtladı vs. bunların hiçbiri o kadar pahalı transfer değiller, hatta diğer klüplerin oyuncularına nazaran para konusunda daha sıkıntılılar ama taş gibi de oynuyabiliyorlar, her nasıl becerebiliyorlarsa?

maddi sıkıntılar da ortada zaten, kimse de bomba bir transfer beklemiyordu. kumar bir transfer denilebilir buna; nasreddin hocanın dediği gibi ya tutarsa!
bakarsınız burada patlar dedirten futbolcudur. bize böyle adamlar geliyor bireden parlıyor. bekleyip görmeliyiz sanki atıp tutmadan önce. ne meraklı adamlarız yahu.
galatasarayın almak istediği maniche 9 milyon yuroya atletico ile anlastıgına göre fiyat/performans olarak degerlendirilmeli. oynasın görelim bi. zamanında bonusdedikleri eleman neler yaptı gördük.
galatasaraylı yöneticilerin resmen harakiri yaptıkları transfer
en sevdiğin yemek? sorusuna karpuz yanıtını vermiş futbolcu.

http://www.verkac.org/?p=553
(bkz: japon malı çakma ön libero)
(bkz: ne alırsan bir milyon)* * *
galatasaray'ın bütçesine göre iyi bir transfer.
(bkz: türkcell süper ligi nin ilk japon futbolcusu)
(bkz: hayırlı olsun) * *
bu arkadaş dmc değildi ki lan? diye sormama sebep olan transfer. aptalcadır.
(bkz: batan geminin malları bunlar)
transferlerden sonra link vermek adettendir. buyrun efendim yeni transferimizin golleri.

http://www.youtube.com/watch?v=sVNcJMQhR5o
junichi inamoto

-dünya kupası :

maç:1 dakika:20

-premier league:

maç:3 dakika:31(toplam)

ve buyrun buradan (bkz: ağzı olan konuşuyor)
galatasaray yöneticilerinin akıl sağlığından şüphe ettiren transferdir. japon milli takımı' nda da west bromwich' te de yedek oturan bir adamı transfer etmenin mantığı nedir arkadaş? futbolcu almış olmak için tranfer yapmanın mantığı ne?

inşallah bu entry de bana kapak olur.

yine de,

(bkz: hayırlı olsun)

zorunlu edit: (#593217)