1. 1.
  (bkz: tövbe de çarpılırsın)
  3 ... lazio
 2. 2.
  (bkz: tyler durden vs sawyer)
  (bkz: ikisini beraber alamiyor muyuz)*
  3 -1 ... rendekar
 3. 3.
  brad pitt'in eski havası yok; josh da adam değil. ben bunu bilir bunu söylerim. bir de "ben onlardan daha yakışıklıyım lan" dersem köşebaşı delikanlılarına dönüşeceğim bulunduğum yerde galiba.
  -1 ... bana bebegim de
 4. 4.
  josh holloway'de daha bi motherfucker, brad pitt'te de daha bi "i love you i love you do you love me yes i do" havası olduğundan, esra ya da ceyda kazanır. bir de gol olur.
  5 -1 ... vajin aga
 5. 5.
  josh holloway sawyer, brad pitt tyler durden olarak kaldıysa aklınızda berabere biter. yok ikisini de canlandırdıkları karakterler değil kendi şahsiyetleri olarak karşılaştırırsak iş değişir. tanımam etmem ama bana josh coşar gibi geliyor. türkiye'ye geldiğinde pek akıllı uslu, evimizin erkeği gibiydi. evet.
  -1 ... crysania
 6. 6.
  josh holloway'in açık ara kazanacağı karşılastırmadır...
  (bkz: josh benimle evlen!) *
  2 ... bensenobizsizonlar
 7. 7.
  mesele oyunculuksa brad pitt bu meselede kendini yıllar önce kanıtlamıştır. yok mesele yakışıklılıksa beni ilgilendirmez lan ben erkeğim.
  2 ... aerozeppelin
 8. 8.
  ada da sawyer'ın kazanacağı yarışmadır. ****
  2 ... andlee
 9. 9.
  brad pitt hiç bir zaman sawyer kadar sempatik olamamıştır, sawyer karakteri erkekler arasında bile 'bizim hatun buna hasta, ama tatlı herif ulan, valla bak, keşke banada lakap taksa' gibi düşüncelerin doğmasına sebep olmuştur, salt olarak, brad pitt ve josh* karşılaştıralacaksa, kızlar için iyi bir mastürbasyon malzemesi çıkar, gerisini bilmem.
  3 -1 ... rockandroll
 10. 10.
  adonis kası farkıyla brad pitt abimizin kazanacagı musabakadır.
  3 ... melankolik