1. ?.
    algida'nın bu yıl hedef kitlesinin kadınlar olduğunu gösteriyor.
    2 -1 ... sen bana bu diyemezsin
  2. ?.
    daha uzun sürseydi dediğimiz, bu yaza damgasını vuracak reklamdır.

(bkz: http://www.dailymotion.co...way-ingrida-kr_shortfilms)

"aman efendim aman" diyoruz reklam için, nefesleri tutup da izledik böyle bir yakışıklıyı. bir magnum için yarab! ne canlar yanıyor. *
    5 -2 ... sadettin kanyak
  3. ?.
    insanda bir koli magnum alıp yeme isteği uyandıran reklam. bir kez daha gözümüzün pasını almıştır.

ayrıca tahminen erkeklerin bile kadından ziyade josh holloway'e bakacakları reklamdır.
    3 ... karin
  4. ?.
    (bkz: anam josh tu lan bunlar).
    11 ... no tengo lugar
  5. ?.
    abartılmaması gereken reklamdır. zira kızın bacağına buz koymaktan başka bir meziyeti yoktur josh abimizin. * ayrıca hiçbir zengin şahsiyet limuzinle gidip dondurma falan almaz. hele soğutucudaki bütün dondurmaları hiç almaz. *
    2 -2 ... bonusssimo
  6. ?.
    ajansi pars mccann erickson'dur.
    1 ... nane limonata
  7. ?.
    taş gibi hatunları reklamlarında oynatan magnum'dan beklenmeyen reklam. gerçi bu sefer bir değişiklik yapıp bayanlara kıyak geçebilirler.

(bkz: elizabeth hurley li magnum reklamı)
    2 -1 ... minik mavi balina
  8. ?.
    o kadar beklentiler üzerine ''ne lan bu'' dediğim reklamdır. ya ben bir şey anlamadım ya da kısa sürdü de bitti gene anlamadım. beklentilerimiz daha fazlaydı ber hacı.
    2 -1 ... kolibalili
  9. 0.
    "ulan ben de aynı adama bakıyorum, neresi bu kadar abartılacak." dediğim adamın kelimenin tam anlamıyla "taş"lığını gördüğüm reklamdır efenim.* özür diliyorum kendisinden.*
    4 -1 ... my moon
  10. 1.
    (bkz: magnum double)
    1 -2 ... sadettin kanyak