bugün

varsa yalancıdır, yoksa doğrudur.

edit: başa kalan başlık.
keşfedilmemiş insandır. * *
bu konuda mütevazi olamayacağım, yalnız parmağımda bir yüzük olduğunu da hatırlatmak isterim küçük hanım.
(bkz: kulliyen yalan)
(bkz: isvicreli bilim adamı)
yok ben değil. Bizim gunther... valla yakışıklı adam.
(bkz: hadi canım sende)
bir kaç sözlük yazarını birbirine entegre ettigimizde ancak meydana gelebilecek yazardır. o da voltrana benzer lan ! *
(bkz: albüm yapıp adreslere gönderiyoruz)
hiç de komplekse girlimeyecek durumdur. Boşuna uğraşamay gerek yoktur. Paşa paşa kabul etemk lazımdır ki türkiyedeki kızlar vermek için sıraya girmiştir. Bunun bırak sözlüğü türkiyede bi karşılığı olan insan yoktur. Sempatiklikse sempatiklik, yakışıklıksa yakışıklık yok yok adamda.
Aha bi nokta buldum bok atacak ulan salak bu adam hiç zevk yok. dünyada kadın mı kalmadı da onla evlendin salak bu salak.
(bkz: kedi uzanamadigi cigere pis dermis)
evveliyatında yakışıklılık kesinlikle göreceli bir kavramdır. daha yakışıklı olması o adamın josh kadar popüler olması manasına gelmez. hem şans işi bu işler.

yani lost gibi bir dizide oynayınca insan star aurasını yakalıyor demek. yoksa bu ayılıp bayılınan adamdan hemen her bakkal veya manavda görmek mümkün, gerçekten saçma bi tip.*
insanlara karşı beğeni arttıkça star aurası denilen şey oluşur ve daha çok insan beğenmeye başlar. birileri tarafından övüldükçe, birileri onu beğendikçe başkalarıda alıcı gözle bakmaya başlar.

josh denilen insan kişisinde olan budur. yoksa dediğim gibi, aman köşede vereyim gibi bir hisse kaptıracak bir sıfatı olduğuna inanmıyorum ben.

velhasıl; vardır böyle yazarlar. içimizdedirler.
(bkz: baybars)
(bkz: öhöm)*
(bkz: bence yakışıklısın)
(bkz: yakışıklı değil ama sempatiğim)
yoktur. daha doğrusu vardır ama tektir.*
ulen her ülkede bir tane vardır bu adamlardan numunelik, damızlık ne diyorsan de,türkiye'de de kıvanç tatlıtuğ yaklaşır o da sözlüğe girmiyorsa kısacası bu sözlükte böyle bir adam yoktur.
(bkz: burda hepimiz harcanıyoruz lan)
(bkz: sawyer'in canlı yayında beyaz'a yavşak yavşak gülümsemesi)
(bkz: yakışıklı erkeklerin ipne olması sorunsalı)
ve tanrı erkeği yarattı *. boşuna debelenmeyin adam bal gibi yakışıklı işte. ama kadın konusunda zevksiz. e naapalım her güzelin bir kusuru var. ha kusur demişken o tip olmasa o pırasa saçlarla kimse bakmaz ona.
fatihtir fatih.
güncel Önemli Başlıklar