1. 1.
  fenerbahçeli luis neto aracılığı ile quaresmadan özür dilemeye çalışan josefin özrünü çingenem kabul etmemiş. kalabalıkta artistlik yapanın özrü tenhada kabul olmaz demiş anlayacağınız.

  buda link: http://www.fanatik.com.tr...rtekizli-reddetti-1355352
  2 -1 ... ortadireksaban
 2. 2.
  fenerliler hiç josefi konuşmadı nedense ama josef olayı yaratan. fenerli olmak bunu gerektirdi adamda forma üzerindeyken yaptı bir şeyler.

  formayı çıkarınca da geldi aklı başına özür diledi. uzatmamak lazım.
  2 -4 ... modern zaman filozofu
 3. 3.
  maç esnasında öyle işine geliyordu şimdi kıvırıp özür diliyor (gerçekse).
  1 ... adrian monk
 4. 4.
  ne özürü dileyecekmiş? neden dileyecekmiş? neden bu gündem olmuş? türkiye'de neden oyun olan yani oynanan futbol harici futbol dışında herşey konuşuluyor ağa? ben böyle haberleri gördükçe tiksiniyorum. ben ne takım tutarım ne futbolcu. açarım maçımı oynanan futbol ile keyfime bakarım. genelde bets10'da ingiltere ligine bahis oynuyorum. adamların futbolu konuşuluyor çünkü. az çok tahmin edebiliyorsun maç sonuçlarını. genelde kazanıyorum ertesi gün paramı çekip keyfime bakıyorum. türkiye'de maç sonuçlarını kestirmek zor. adamlar geçen maçta 2şer kırmızı kart gördü. futbol yok ortada. kavga dövüş harici olay yok. yiyin birbirinizi. ben ingiltere ligi ve bets10'da kazandıklarımla mutluyum.
  -1 ... tiii emo