Advertisement

 1. 1.
  hindistan'ın incia fc takımında top koşturan zenji futbolcu. 67 maçta forma giyerek 78 gol atarak inanılması güç bir form sergilemiştir. en son arjantin'e 38 bavulla giderek biz taraftarlara acaba dedirtmiştir.
  1 ... s for sabri
 2. 2.
  sezon başı büyük umutlarla gelip sakatlık vs. gibi hedehödölerden beklenen performansı veremeyip sezon sonu kulüpten ayrılan yabancı futbolcu tarzı hindistanlı futbolcu.
  ... sempatikdana
 3. 3.
  son idmanda takımdan ayrı düz koşu yapmıştır.
  ... blueinforno
 4. 4.
  havalimanında basın mensuplarına, oluşan tereddütler üzerine açıklama yapan franco "ne var amına koyim, eşe dosta hediye de mi almayak" ifadeleriyle bir nebze olsun incia fc taraftarını rahatlatmıştır.

  (bkz: bavul sayısı üzerinden transfer haberi yapmak)
  ... peri masalindaki adi karakter
 5. 5.
  arjantin'in kontae takımının başkanına " başkanım beni al " demiştir.
  ... rosava
 6. 6.
  çok yetenekli fakat sorunlu futbolcu.takım arkadaşlarının kendisine cephe alması,hocasının kafasına taktik tahtası fırlatması üzerine takımdan ayrılma kararı almış,dev bir gemiyle yola çıkmıştır.kendisini görenler gemisine her hayvandan iki adet aldığını belirtmişler.
  ... hondureno
 7. 7.
  antermanlara 2 bavul antreman eşyası ile geldiği medyaya yansımıştır.
  ... rosava
 8. 8.
  basın mensuplarının sorduğu soru üzerine ' abi benim dede tarafı fikirtepeli, zenji menji demeyin bizde fikirtepe çocuğuyuz yani! ' diye konuştu.
  1 ... s for sabri
 9. 9.
  futbola libero olarak başlayan ancak modern futbolda libero mevkiinin yerinin kalmaması üzerine "amaaan en güzeli sağ bek. hem hücuma pek çıkmam yatarım. ayrıca bindirme yaptığımda da püfür püfür eser ohh misss" kafası yakalayarak sağ beke geçen topçu. buna rağmen 67 maçta 78 gol atması ne denli kaliteli bi götveren olduğunu gösterir nitelikte. keşke türkiyeye gelse de izlesek.
  1 ... peri masalindaki adi karakter
 10. 10.
  türkiye'de bavul ticaretine başlayacağı şüphesiyle polis tarafından gözaltına alınan futbolcu.
  ... oytunkaran