bugün

istikrarsiz, pas hatalari cok ve oyunu süzme kabiliyeti düsük olan futbolcudur. Besiktasa katkisi elbette vardir ama süperstar degildir
bu sezon yokları oynayan orta saha kişisi. ederini bulmuşken satılsaydı keşke.
muhteşem bir gol attı yıldız.

efsane bir gol.
super bir gol atmistir kayseriye, bundan sonra korner ve serbest vuruslari sosa ya biraksinlar, cok iyi kesiyor, toreye vermeyin arkadaş.
attığı gole hayran olmamak elde değil, muslera'ya da atar 1 tane böyle umarım.
allahına kurban dedirtti. adam adam.
Bir fenerli olarak liderlik hevesimi kursağımda bırakan golü atmıştır.
bu akşam beşiktaşa 3 puan almış futbolcu. böyle ol sosa sorumluluk al bunu yapabilecek yeteneğin var.
Babası belli değilmiş...
hahah bazı renktaşlarimi ne kadar göt etse de bugün göt ederken mutluluktan zirve yaptırmış futbolcudur.

bazı kendini bilmezlere de sokmuş ki babasını sorgulamişlar sosanin.
renkli köpekleri kıskançlıktan çatlama seviyesine çıkaran adam. lütfen sadece hem renkli hem köpek olanlar üzerine alınsın. onlar kendini biliyor.
bu akşamki osmanlıspor maçında attığı birbirinden güzel 2 gol sonrası kendisiyle beraber uzaklara yerleşip kuytularda sinsi sinsi bakışmayı ve ağaç gövdelerine tutunarak bir sağa bir sola sarkmayı hayal ediyorum, affet beni yareppim galiba çok ahlaksız bir evlat oldum bu aralar.
osmanlı saltanatını yıkan adam.
154 liralik kuponumu yatiran futbolcu .
lokum gibi futbolcu. her takıma lazım böylesi.
ota boka mehter marşı çalan sikkolara ayar verip beşiktaş taraftarına gündoğduyu söyletmiştir.
sadece osmanlı spora koymamıştır. renklilere Beşiktaş puan kaybetti zevkini yaşatmayan adamdır.
abartılan balon. diegodan farkı yok ikisi de kazma. evet.
Hizli dusunen, onceden planlayan oyuncu modeli. Oguzhan, Gokhan, Gomez ile ayni hiz ve frekansta calisan zeki oyuncu.
Enfes bir frikik golüyle mersin duvarını yıkmış yıldız.
frikik konusunda net yetenekli adamdır.
beş numara adamdır.
matias delgado'dan sonra Beşiktaş'ı frikikten yüzünü güldüren oyuncu olmamıştır. sosa ile yıkıldı bu tabu.
Şerefsiz pkk yüzünden gole sevinemedim. allah tüm sempatizanlarına ( PKK nın ) en mutlu gününde en büyük acıyı yaşatsın amin.
dünkü maçta gol atmış kişi.