1. 1.
  sevilla'dan arsenal'e rekor sayılabilecek bir ücretle transfer olmuş,hızlı,teknik ispanyol oyuncu.çıktığı ilk maçta kendi kalesinin ağlarını havalandırsa da daha sonra kalitesini kanıtlamış,sol kanadın değişmez ismi olmuştur.bir de 21 subat real madrid arsenal karşılaşmasında saha dışında sakatlanmış sonra kimseye çaktırmadan sürünerek saha içine girmiş ve oyunun durmasına yol açmıştır.
  3 ... elendil
 2. 2.
  ispanya milli takımında oynacak futbolcu. iyi bir gününde olursa çok can yakacak olan futbolcu.
  ... worldlike
 3. 3.
  2006 dünya kupası 'nın yıldız adaylarından.
  ... wolfshade
 4. 4.
  2006 almanya dunya kupasinda ispanyanın 10 numaralı formasını giyecek futbolcu
  ... city walk
 5. 5.
  arsenalin arsenal olalı transverde ödediği en yüksek bonservis bedeline sahip topcudur değermiydi orası tartışılır.bence değmezdi hollandalı cocuk reyesten daha iyi sanki.
  ... pavell
 6. 6.
  julio baptista ile takas edilerek real madrid'e giden futbolcu.
  ... wolfshade
 7. 7.
  arsenal'den real madrid'e kiralanan ispanyol futbolcu. arsenal'e dönmek istemediğini her seferinde ısrarla dile getiriyor
  ... krmyrdsn
 8. 8.
  sürpriz şekilde 12 milyon euro'ya atletico madrid'e transfer olan ispanyol yıldız. son 3-4 yıldır avrupa'nın en gelecek vaadeden ismi olarak akıllara kazınsa da, arsenal'de yakaladığı grafiği bir daha tutturamamıştır. netice itibariyle torres'den gelen paraları forlan ve simao sabrosa'ya harcayan atletico'nun son gözdesi.
  ... krmyrdsn
 9. 9.
  bireysel yetenekleri ön planda olduğu için büyük takımlarda bir türlü isteneni verememiş ve küçük bir takıma transfer olmuş futbolcu. müthiş solaktır. yeni takımında başarıyı yakalama ihtimali yüksektir. fernando torres' in yerini doldurup dolduramayacağı ise şüphe konusudur.
  ... crazyever
 10. 10.
  real madrid'i şampiyon yapan golleri atmasına rağmen nedense kadroda tutulmamıştır. tıpkı fabio capello gibi.

  (bkz: vefa istanbulda bir semt adıymış meger)
  1 ... avedis