bugün

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Jorge Jesus, Suudi Arabistan'daki takımı Al Hilal ile kırılması güç bir rekora imza attı. Al Hilal ile son 28 maçını kazanan Jesus, futbol tarihindeki en uzun galibiyet serisine ulaştı.
gitmiştir.
Suudi Arabistan Milli Takımı'yla anlaştığı ve yıllık 10 milyon €'dan 3 yıllık sözleşme imzaladığı iddia edildi.
kıyak emeklilik yolunu seçmiş, paralı arap takımlarında oynayan futbolcular gibi.
suudi arabistan milli takım teknik direktörü olmuş 3 senelik.
kibir abidesi şahsiyet. kimse fenerbahçeden daha büyük değildir ama adam kendini fenerbahçeden daha büyük görüyor. ilk geldiği günden beri yaptığı açıklamalar, başka kulüplerle ve brezilya milli takımıyla yaptığı görüşmeler ve kaleciyi ıslıkladı diye taraftara olan hadsiz çıkışları hep bu olağanüstü kibrinden ve kendini fenerbahçeden üstte görüşünden kaynaklanıyor. böyle bir adama bu zamana kadar neden tahammül edildi anlaşılır değil. taraftara bağırıp çağırıldığında uyarılmalı, başka kulüplerle görüştüğünde de itin götüne sokularak gönderilmeliydi.
Hocaların hocası. Ama derbi kazanamıyor işte içeride dışarıda.
0-3 geride olmasına rağmen Saha kenarında hala taktik veren taktik dehası dede.
Arda’ya daha fazla süre vermemiş olması ve derbilere 3’lü çıkmış olması dışında müthiş işler başarıyor bu sene. Arda konusundaki hatasından döndü neyse ki. Müthiş bi puan topladı ve çok iyi bir gol ortalaması yakaladı. Gol kralı çıkarttı. Deplasman performansı şapka çıkarılacak cinsten. Kadıköy’de de iyi ama 2 derbi mağlubiyeti bizi kırdı biraz. O da yukarıda yazdığım gibi 3’lü çıkmasının sonucunda oldu. Bunun dışında avrupa ligi’nde tarihimizde ilk kez grubu lider bitirdik. Müthiş geri dönüşlere imza attık maç içlerinde. Ve sezon içinde bizi kıran puanlar kaybetsek de bazı maçlarda, takımı hemen toparlayıp seri galibiyetlere devam ettirdi. Başka hoca olsa çoktan havlu atmıştık. Her şeye rağmen, son 19 maçta 17 galibiyet alan ve uçuyoruz kaçıyoruz uzay takımıyız diyen gs’nin 3 puan gerisindeyiz. Ali koç kendisiyle devam etmek istiyor. Kendisi de başkan kalırsa kalırım dedi. En doğru karar kendisiyle devam etmek zaten. istikrar şart. Kaliteli 4-5 transferle seneye bu adam uçurur takımı zaten. Stoper, orta saha, kanat ve Valencia’ya gol konusunda yardım edebilecek alternatif bir kaliteli santrafor lazım. Batshuayi de sonradan girip kobrayı salmak ya da ana santraforu dinlendirmek için yedek kulübesindeki kozumuz olması lazım. Valencia 30 attı, batşu da var diye santrafor almamazlık yaparsak kötü olur. Ki böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum zaten.
Zico'dan (2007/08) bu yana Süper Lig'de Fenerbahçe'nin başında üst üste 5 deplasman galibiyeti alan ilk yabancı teknik direktör.
Jorge Jesus: “Mayıs ayında kontratım bitiyor. Zaten benden öncede şampiyon olamıyordunuz.”...

beIN SPORTS
Güle güle dede...

Fesih işlemleri is coming...
başkaları gibi sonuç odaklı konuşmadım. takım 4-5 puan önde liderken bile "bunak, moruk" ... gibi yorumlar yaptım. ilk devre sonunu çıkaramaz dedim. yanılmışım hala gitmedi !

keşke yanılan ve mosmor olan ben olsaydım !..
görsel
Dun mac bittikten sonra gonderilmeliydi.

Artik brezilya'ya mi, portekize mi nereye giderse gitsin...
Suçlu belli oldu. Bugün bileti kesiliyormuş. Ali Koç yine istifa etmedi
feneri şampiyon yapmamaya yeminli teknik direktör.
Üçlü defans oynamaya devam ederse sene başında Fenerbahçe de olmaz.
Hocamın her zaman arkasındayız. Sen gitme yeter hocam fenerbahçemizin sana ihtiyacı var.
Kaçıp gidecek de yolunu yapıyor inceden.
bir maç üçlü, bir maç dörtlü mü oynanır? bana sistemsizlik gibi görünüyor bu durum. sistemin yoksa da başarılı olamazsın.
ayrıca kendi sahasında büyük maç kazanamayan büyük hoca olmaz. 2 maçı da kazansaydı şuan liderdi. ali koç başkanım la birlikte derhal istifa etmesi gerekir. önce başkanım tabi...
işin hücum kısmına renklilik ve çeşitlilik getirirken ofsayt taktiğinin çözülmesine alternatif çözüm üretemediğinden fenerbahçe' nin kaybettiği maçlara bu sorun yansımış olan teknik direktör.
Bitmiştir.
Aa plus hoca. Yersen.
öve öve yoldan çıkardığımız dedemizdir. ah be dede ardayı ilk maçtada oynataydın şimdi kura çekimini bekliyorduk..