bugün

johnny sins reyizin ayakta s.. karşılaşma. keiran lee torpille, tanıdık yardımıyla girmiş büyük ihtimal sektöre.
ikisi de Efsanedir ikisinin de Kalbimin derinliklerinde yeri ayrıdır lakin Keiran Abimiz biraz daha iyi gibi.
Keiran lee orospu cocugudur johnny kraldır.
şimdi bunlar neredeyse aynı şekilde karıları sikiyorlar. Johnny sins vücuttan kazanıyor keiran lee ise film sayısından. sadece brazzerste 1100 filmi bulunmaktadır. ikisi de efsanedir fakat keiran lee daha önde gibi.
entry nick uyumu.
Arkadaş inciden gelmiş herhalde.
johnny sins daha yakışıklı ve kaslı olsa da ben performans olarak keiran lee'yi daha çok beğeniyorum. özellikle bacak omuzayı daha azimli yapıyor.
Keiran lee tüm zamanların en iyisidir. Sektör konusunda bir nevi uzman sayılırım net söylüyorum keiran lee efsane bir adamdır... Bir kere penisi kusursuzdur ve Özellikle Performansı insanlık dışıdır...
ikisininde allah belasını versin hakkımı yiyor piçler. Performans bakımından keiran kadınları daha çok bağırtıyor dört köşe ediyor.
görsel
Johnny sins'in çantasından nutuk çıkmıştır.

Bonus olarak gelsin;
https://m.youtube.com/watch?v=vkUWQI5TYiQ
Manuel ferrara diyip bu Versusa meydan okuyurum.
johnny sadece markadır. herkes bilir ama oynadığı filmler tat dökmez. adam her sahnede aynı aq, beli hafif büküp maymun gibi bir ileri bir geri gidiyor. kuyudan petrol çıkarıyor sanki pezevenk.. ama keiran reyiz öyle mi adam göbekli bizden biri. johnny gibi sırf s*mek için yanaşmıyor. kızım bak git şeytana uyma demesine rağmen kadınlar onu yoldan çıkarıyor.
görsel
şu iyi niyete bakın lan kadın zorla yapışmasına rağmen reyiz durumun yanlışlığını ifade etmek istese de kadının ısrarcı tavrına fazla dayanamıyor sırf kadını üzmemek için mecbur s*mek zorunda kalıyor.
ayrıca filmleri daha doğal ve gerçekci birde sevişirken, eline kadın eli değmemiş gibi o abazan ruhu o hayvani güdülerini sevişirken izleyiciye geçirebiliyor işte buna oyunculuk diyoruz ama coni ah coni, her filminde bi kadınlar bana hasta ukalalığı bi gevşeklik mevcut.
güncel Önemli Başlıklar