bugün

Diyarbakır cezaevi belgeselini izleyin derim.o zaman vahşetin boyutunu anlarsınız.
Jitem'in, öşexçi malum ırkın ebesine atladığı videodur.

Ben bunu biliyorum ya. Fistanlılar iyi marşa basıyor valla. Şu tiplerin ortadoğululuğuna ve çirkinliğine bakın aq. Ne leş ırk bir bunlar ya.

Oradakilerin topu, terör bahanesiyle batıya kaçmışlardır kesin.. Ah ah ulan ne enayi milletiz biz be. Avrupa'da böyle bir halk bulunsa, avrupalılar bunları değil ülkelerine sokmak, sümüğünü bile atmazlar. Akılcı değiliz arkadaşım, çok duygusalız ve hayalperestiz. Lilili diye ses çıkaran dillerini silktiminin evlatları ya. Hep bizim vergilerimizle yediler, içtiler, ürediler.. Ben böyle devranın ta...
Öşek sikenleri götten sikme operasyonu. Mk yöngeci piçleri sizi.
"hepimiz kardeşiz" yalandır kardeş mardeş değiliz. bunlar gibi kardeş mi olur lan. liilililili bağırıp duruyorlar vallahi iyi sıkmamışlar kafalarına iki tane benim sinirim bozuldu.
devletin suçu pkk ile mücadelede bu kadar geç kalması ve bölge halkını boyunduruğuna almak için terör örgütüne zaman kazandırmasıdır.

eğer 80'lerin başında, henüz bölge insanı pkk ile çatışma halindeyken "bunlar birkaç basit eşkıya" demek yerine tepelerine binilseydi, bu isyan ateşi bu kadar büyümez, bölge halkının büyük çoğunluğuna sirayet etmezdi.

sonra ateşi söndürmek için yapılan sert müdahaleler vs. iyice ipleri kopardı.
insanlik sucu bu goruntuleri internetin her yerine koymamaktir.
doğru operasyondur ağlamayın.
güncel Önemli Başlıklar