bugün

sözlükte ikisinden başka yetkili bilmiyorum.

bu benim ayıbım olabilir.
sozluk icin elinden geleni yapan iki efsane yetkili.
jimi sonuna kadar hak etti de öteki barzo yazmama kararı alanları linç ederek, milleti satarak, yıkama yoluyla yetkili oldu.

jimi pek kavga mavga etmezdi, öteki tip ama bacı küfürlü başlıklar açan, ne dediğininin farkında olmayan küfürbaz herifin teki. Memati gibi takılan, bildiğin Bağcılar bebesi. dedikodu, hafiyelik gırla.

o yüzden jimi'nin çok fena öyle böyle değil kazanacağı kapışma. vurduğun gol olsun jimin
Alkoligi pek bilmem de jimmyi takip eder, entrylerine goz atarim.
O degil de bu ikisine iyu diyenler sozlugun anasini siken trolller olmus.
Bu saatten sonra bunlarin iyi oldugunu bana kimse anlatamaz. Yikilin lan gozumun onunden.
Jimmy değilde alkolik oldum bence daha kaliteli bir yazar.
Jimmy tokatlar. açık ve net.
iki yetkilinin karşılaştırılması. Biri gündeme uygun şekilde aktif olarak entryler girerken jimmy ise bir aydır entry mentry girmiyor. Hayırdır hastalık mı var? (fake hesapla koşturmuyorsan tabi).
Aslında jimmy'nin başlığı altında yazmıştım ama engellenmiş mecburen buraya geldik.
Bu nedir ya bir yetkili 60 gün girmez öteki çaylak olur. Ne görev adabı bilirler ne sorumluluk. Anca kaos anca fırsatçılık.

Gerçi en azından jimmy reis hak etti. Uzun zamandır ortalarda yok diye çemkirdim ama umarım iyidir.
Diğerine nazaran sözlüğe katkı sağlayan bir yetkilimiz. Taraf neyim de tutmaz anca twitterdan görsel paylaşır. Zararsız ve iyi yani.
Ortak noktaları, yetkili olup her ikisinin de çaylaklığı tatmış olmaları.

Daha sözlük kurallarını bilmeyen ya da kendisi hakkında eleştiri yapılmış her giriyi silen adamları yetkili yaparsanız olacağı buydu.

Bugün de kahkaha attık çok şükür.
bu versusu hakikaten vs alır.

Sözlük yetkilileri arasında ayrım yapamayacağım, hepsi de benim beb.. yok nefret ettiklerim.
Jimmy reis sıkıntılı, şu ara üstüne gitmeyin.

ikisi de iyidir.
güncel Önemli Başlıklar