bugün

Gecmisinde hatalar* yapmis bir sozluk yazari.
Muhabbeti guzel, youtube konulu muhabbetlerde tam bir alex.
(#21614500) erinmedim okudum şukusunu da verdim. adam yazmış.
(#18899539)

jimmy stevens'ın hala oğlu imiş efenim.
tanıştığıma, beraber çalıştığıma çok memnun olduğum hemşehrim.

buralar daha çok dolacak.
(bkz: #6861454) ne doğru söylemiş altıncı nesil bir adet yazar.

edit: imla.
kendisini okulun ilk zamanlarından beri tanımama rağmen uludağ sözlük yazarı olduğunu 1 hafta öğrendiğim bilkentli, 5 gün sonra cope u geçecek kültürlü,dost canlısı kardeşimiz.
#12854334 tipinde serbest çağrışımla yazan yazardır.
(bkz: back in black)
sözlüğe ara veren yazar. kalın sağlıcakla.
dtplilerin türk bayrağı açması mı ?

başlığı doğru okuyunuz önce. sonra da açılım nedir, ne tavizler verilmiştir ? özerklikten söz edecek hale bu olayları kim getirmiştir, bunu da söyleyiniz bana.

saçma sapan şekilde karşı çıkılan yazardır kendileri. ama kendisine karşı çıkan neye karşı çıktığını bilmemektedir.

okuma hatası yapmayın. düzgün düşünün.
(#6417038) dtplilerin türk bayrağı açması akp'nin bok yemesiymiş. yahu bu nasıl bir düz kafadır. yahu bakın illa ki siyasi konularda bir şeyler zorunda değilsiniz, bilmiyor olabilirsiniz, mesela moleküler biyoloji alanında süpersinizdir, ben değilim ama süpersen saygı duyuyorum, hatta istiyosan etkileneyim. lakin bir siyasi düşünce sevmediğini düşündüğü bir siyasi hareketin her hareketini kötüleme ya da her boku buna bağlamaksa, kusura bakma jimmy, sen bir halttan anlamıyorsun. hatta bak kusura, diyeceğin bu minvalde en fazla tayyibin ajanı gibi bir zırva olacaktır.
Jimmy Wales'in profesyonel anlamda sözlük dünyasında armağanı olan wikipedia'nın sıkı bir kullanıcısıdır. nick'inde sırlar barınmatadır * .
(#8767404)
güldürmüştür
şukusunu verdim *
içler acısı durumdaki insanlarla muhattap olan kişi.
kendini kanıtlama çabası içerisinde olan güzel insan.*
(bkz: birileri koyun güderken çoban mikmek)
(#8686139) fantazilerini sözlüğe aktaran bir troll tarafından yazılmış 14. nickaltı entrysine sahip yazar. ben * .
(#8686222)
ayar verdiğini sanmış yazarımsı. Zaten aynısını ondan önce birinin yazmış olması da cabası.
(bkz: adaş)
--spoiler--
(bkz: aziz yıldıvım/#7593546)

espri anlayışını bir an önce düzeltmesi gereken yazar. ameliyatla komik yapılmaya çalışılmış anlaşılan. ama yapılamamış, ortaya böyle karman, çorman bi' şey çıkmış.*
#7594270 (mr sdl, 21.03.2010 23:49)
--spoiler--

(bkz: genç fenevbahçeliler kızgın)

ayrıca: (#7426660)

dinime küfreden müslüman olsa.

bir insanı siyahi olduğu için hor görmek. hoş değil.
(bkz: aziz yıldıvım/#7593546)

espri anlayışını bir an önce düzeltmesi gereken yazar. ameliyatla komik yapılmaya çalışılmış anlaşılan. ama yapılamamış, ortaya böyle karman, çorman bi' şey çıkmış.*
pek değerli uludağ sözlük yazarı. kendisinin girdiği entryler son derece ince işlenmiş ve başarılıdır. gerek siyasi, gerek hayat görüşü konusunda bilgiyle yorumu sentezleyebilmiş, zeki, becerikli, güzide kadim dostum. kendisini sözlükte daha çok görmek isteriz.
an itibariyle unuttuğumu hatırlatan yazardır...
(bkz: eyvallah)
(bkz: bkz yazarı)
kendini pekala savunan yazardır.

#5275615 no lu entrysi ile hala böyle insanların varlığını bana gösteren insan.

bu zulmü çekecek taakatim kalmadı. acayip yoruldum. (bkz: atatürk olmasaydı piç olurduk) geyiği nden tiksindim artık. hayat enerjimi emdi lan bu geyik. allah desen değil, peygamber desen değil bu atatürk. ama varoluşumuzun tek sebebini o olarak göstermek artık aptallıktan öte bir hal aldı. yapmayın yalvarıyorum. söyleyecek söz bulamıyorum. azalarak bitsin bu işkence.
#5275679 (sir isaac, 26.05.2009 18:09)
neyse atatürkün olup olmaması senin durumunu etkilemiyorsa tamam. yani bişey değişmemiş senin hakkında. bunu ima ediyorsun.

------------------------------------------------------------------
tarihi daha iyi bilmesi, resmi tarihin neyzen üflemeleri dışındaki seslere de kulak vermesi iyi olabilir.

osmanlı'da ilk 1 mayıs selanik ve üsküp'te, 1909 yılında kutlanmıştır. örgütleyicisi ise Selanik Sosyalist Amele Heyet-i Müttehidesi, yani selanik sosyalist işçi federasyonu'dur.

ilk sosyalist parti, osmanlı sosyalist fırkası'nın kuruluş tarihi 1910'dur.

ayrıca 1 mayıs, istanbul'da, istanbul işgal altındayken, yasaklanmasına rağmen 1921 yılında babalar gibi kutlanmıştır.

birkaç tarihi makale:

http://www.odatv.com/Siya...stler_de_vardi-16053.html

http://www.iscimucadelesi...te/sayi7/1may-tarih07.htm

http://www.1mayis.info/ki...eri-sol-dusuncenin-dogusu
#5276279 (anarchy x, 26.05.2009 19:55 ~ 19:56)

kardeşim iyi güzel diyosun da benim aksini söyleyen entryim var mı? (bkz: bokluk olsun diye bilimiş gibi entry girmek) ayrıca: resmi tarih kanıtlıdır. saddam'ın hitler'in oğlu olduğunu yazan da var. 51. bölge hakkında da onlarca tarih kitabı var.
#5275615 no lu entrysi ile hala böyle insanların varlığını bana gösteren insan.

bu zulmü çekecek taakatim kalmadı. acayip yoruldum. (bkz: atatürk olmasaydı piç olurduk) geyiği nden tiksindim artık. hayat enerjimi emdi lan bu geyik. allah desen değil, peygamber desen değil bu atatürk. ama varoluşumuzun tek sebebini o olarak göstermek artık aptallıktan öte bir hal aldı. yapmayın yalvarıyorum. söyleyecek söz bulamıyorum. azalarak bitsin bu işkence.