bugün

insanın yüzünde tiksinti yaratan acı ama elim bir kızdır.
kendisine sadece parası için tahammül eden ve kendisini insan olarak değil sadece mangır olarak gören bir erkekle yatmakla garip bir biçimde övünendir.

kendisine acıyor ve en kısa zamanda bir kerecik olsun parasız şeybulabilmesini sağlayacak gerekli yetileri (zeka, erkeklerle iyi iletişim, fit bir vücut vb.) edinmesini temenni ediyorum.

hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan kahkahası.
Olm türkiyede jigoloya ihtiyaç mı var?
doğru türkiye de jigolaya ihtiyaç yok. çirkin kadınlara övgüler yağdıran peşinde kuyruk olan milyonlarca erkek varken 45 yaş üstü bakımlı alımlı seksi bir kadın her türlü şeyini yalattıracak birini bulur kölesi yapar. lakin bu erkeğin sağda solda konuşma riski var sağıklı olup olmama durumu var, kötü huylu olanı var alışmış kudurmuştan beterdir derler böyle adamları hayatınıza bir kere sokmaya görün zordur kurtulmak.. olaya sığ bakmamak lazım işin içinde para varsa profesyonellik de vardır. prestij meselesi bu işler. para çıksın ama başım yanmasın.
hadi la sözlük feminkleri şimdi de coşsanıza la

takır takır vurdurmuş

yollu

hor*sbu.

neyse la vazgeçtim

yokluktandır

yokluktan.

kimse yanaşmıyorsa

yazıık.
Oradam buradan topladigi veya arttirdigi parayla seks iscisine gidip bununla ovunen ayni seviyede olan bir arkadastir.
Parayı veren dudugu çalar durumudur.
Kız deeeldir.
o kız değil 50 lik kaşardır.
50 likte olsa erkek sıkıntısı çekeceğini sanmıyorum türkiyede.