bugün

2bin sene almiş ceza.
Ceketini çıkarıp siirtten aday yapsa milletvekili seçilebilecek eski siirt milletvekili.
yine tutuklanmış.
https://www.sozcu.com.tr/...-tutuklama-karari-7570717
Benim adım jet fadıl bendeki yürek beş kilo
bütün ülkeyi soydum baktım herkez uyuyo
hey adamım ben yeteneği bilirim
bende bu işi baba kastelliden öğrendim.
Rahat bıraksalar da covid-19 aşısı falan yapsa...

Biraz eğlenirdik.
Zamanında Jet konut Maldivler projesiyle binlerce kişiye devremülk satan şahıs.
2 yıl öde 5 yıl kal.
3 yıl öde 15 yıl kal.
4 yıl öde 40 yıl kal.
(bkz: fadıl takipte)
Üşüyoruz reis.

Yokluğunda sahneyi çoluk çocuk aldı valla. Yok çiftlikmiş yumurtaymış bilmem neymiş.
yok mu reyiz yeni proje falan. çok para birikti millette.
bir demet tiyatroda 95'li yıllarda bile gönderme yapilan ulusal dolandirici.en büyük görevini 2002 seçimlerinde aldı. siirtten milletvekili secildi (!)akabinde vekilliği düşürülüp;seçilme yasağı kaldırılan sayın Cumhurbaşkanı onun yerine Siirt Milletvekili olarak tarih sahnesine çıkmış oldu..
bir zamanların büyük dolandirıcısi emlak doLandırıcılığı ile çok para kazanmıştır.
ölürken bile dolandırır.
Virüssavar daire projesi ile gündemi sarsmak için gün sayan mübarek. Allah eksik etmesin.
yurtdışında yaşayanlar yollarını gözlüyoruz. yastık altında çok euro birikti reyis, gelde helale çevir şu gavur paralarını.
Bence altınla ilgili Bi proje ile gelmeli reis.

Altını sever reis.
Hahaha yerli ve milli otomobil projesinin başına getirilmeli bu reiz.
Unutmuş gibisiniz.. hatırlatmak isterim.
ikinci vurgunu yine jet gibi olacak.
annemin 30 sene para biriktirerek aldığı evi geçen sene üzerime yapmıştı. geçen hafta evi satıp parayı fadıl ağabeyime verdim. inşallah karşılığında 3 daire alacağım.
ilk peşinatımızı yatırdık..

Çok güveniyorum 20 yıllık birikimimi bugün gidip verdim..

1 sene içinde kesin dedi ev senin dedi..

Ben inandım.
Efsane geri dönüyor, silkelediği kerizlerin profiline bakınca oh olsun diyene kızmıyorum.
reis geri dönmüş. kerizler paraları bitcoine gömmeseydi sağlam vurgun yapacaktı ama yine silkeleyecek birilerini bulur.
yurtdışında yaşıyorum, paramı gavur bankalarına koymak istemediğim için yastık altında tutuyorum. artık goyacağ yer galmadı, hükümetimize sesleniyorum, şu müslümanın yurtdışı yasağını kaldırın be mübarekler.
Kişi Dolandırma hızındaki başarısı nedeniyle jet fadıl olarak anıldığını sanıyordum, meğer ilk olarak şirketinin adından geliyormuş.
Bir tür kürt..
bu memlekette keriz bulmak zorlaştı

açın önümü de avlanayım mı

demek istemiş ?

tam anlaşılamadı.
güncel Önemli Başlıklar