Ilk kez entrysine denk geldiğimde, anında donuzladığım yazarcık. Trolle ite köpeğe tahammül ederim ama mantıksız ve anlamsız bir entry yazacak biri facebookta takılabilir. Kasmasın buralarda.
Sürekli afedersiniz sevişmiş yazarmış. Entryleri hep sevişgen mevişgen konularla dolu. Gardaş nasıl bu zamanlara kaldın sen aids den gitmen lazımdı çoktan. Trajikomik bir yazar.
hiçbir entrysini okumadım ama nickinden dolayı donuza ekliyorum.
Burada kızlar erkekler atlar Pandalar kertenkele hakkında yazabilirsin, kimse bir şey diyemez. Mamafih; sürekli tahrik edici başlık ile bizleri zor durumda bırakan yazar. izlediği ferrelerin yansımasıni biz değil, ailen cekmeli.

Sen yazdıkca kızlar kudurdum soyunuyorum demiyor. Bizim gibi Erkekler sağa sola vurarak atarak Sözlükten çıkıyor. Ne zaman başlık görsem senin olduğunu biliyorum. Igrenc değil ama bunlar yazılması gereken şeyler hiç değil.

Profiline bir bak, kategori listesinden farkı var mı?
"Bir de bilimsel verilere dayanıyormuş gibi uzun uzun yazmış. " kedili başlıktan tanıdık geliyor bu cümle sanki...
13 ten büyükse sözlük üzerimden geçsin.
On parmağın arasını geçmez. Büyüyünce evlendirmeyin bunu. Kızın başını yakmayın. Önüne gelenle Sevişgenligi felsefe edinen bir yazar.
devamlı 0 çektiğinden dolayı, 22. kez üniversite sınavına hazırlanan canlı türü. okuma yazma öğrenmek için uludağ sözlükte vaktini geçirir.
Donuza alınası.
Girdiğim entrylerden dolayı (kadınları savunduğum, kadınların yaptığı yanlışlardan dolayı olumlu yönde eleştirdiğim entryler) bana mesaj atıp 40 yıllık bakire feministi ilan etti ve attığı ilk mesajda buydu ‘nesin sen 40 yıllık bakire feministi falan mı’. Ki feminist değilim. Acaba kadınları savunmak, kadınla erkeğin aynı iş karşılığında aynı maaşı alması gerektiğini, ekonomik, politik ve sosyal alanlarda kadınların varlığının kabullenilmesini, kadınların erkeklere bağlı olmadan da yaşayabileceğini, ‘kocasının/sevgilisinin parasını yiyen kadın’ algısı yerine kadınların da kendi emekleri ile para kazanabileceklerini savunmak ve bu algıyı yıkmaya çalışmak ne zaman insanların bacak arası ile eş değer tutulmaya başlandı? Beyefendi çıktığı yeri unutmuş olmalı.
görsel
Eğer eleştirilmekten hoşlanmıyorsan başlığı parselledim demiyeceksin, eğer götüne güvenmiyorsan mesaj atmayacaksın. Ulan gavat oğlu gavat sen kimsin de ben sana merhaba tanışalım diyeceğim? Kimsin sen bok çukuru? Kadın olan herkese kezban demeye alışmışsında sen nesin merak ettim? Mamuta bak hele ecdadına tükürdüğüm.
(img:#1)
ben bunu donuzladım. fener aleyhine başlıklar açılıyor ilk entry i hiç göremiyordum buymuş açan.

iyi iş yapmışım donuzlayarak.
millete bulaşıp göt olduktan sonra tıpkı aşağıdaki kadın yazara yaptığı gibi iftira atıp entrylerini silen bomboş gereksiz bir tip. yapmadığı veya olmadığı şeyler üzerinden millete ‘çamur at izi kalsın’ mantığıyla gidiyor. Herseferinde birisi bunu göt ediyor yine akıllanmıyor.
azılı yazar sıkıca takipteyiz sen yaz okuyacak birileri çıkar nasılsa.
dikkat çekmeye çalışan bir vasat. engelledim kafam rahat açık ve net.
Futbol ile ilgili açtığı başlıklar genelde doğru olsa da troll olmaya çalıştığından kaybeden yazar.
(bkz: donuzla geç)
ne yazıyor diye donuzu biraz kaldırayım dedim ancak hata yapmışım.

döl israfı bu çocuk 1 milyon spermden bunun denk gelmesi hakikaten şanssızlık ailesi için.

ailesi için söylüyorum acın acımızdır.
12-13 aralığında olan yaştır. en azından akıl yaşı o kadar.

edit; başlık buraya taşınmış. yaşından bahsediyorduk.
6 bilemedin 7 diyorum.
artık çok net gerekendir. sol frame in anası ağladı.
Sınıf öğretmeni erectov olur diye düşünüyorum. Ahaha.
Adam allahın oğlunun torunu amk, hele bir çağır bak nasıl kan alıyorlar. Cebrail hoplatırsa karışmam yani.
Delilerin zararsız olanıdır. Sevin sevdirin kaybolmasın bu yazar *