bugün

Yanlış anlaşılmalar üzerine belirtmek ister ki erkek olan yazardır. Ayrıca açık artı oy vermeyi sever.
Normal bir insanım işte neticede. Herkese iyi yazmalar...
son troll affedici yazardır kendisi. inşallah huzuru bulur.
beni affetmiş yazar.

yaptıklarından, nickaltıma yazdıklarından dolayı özür dilesin ben de onu affedeyim, barışalım.
abberline. beni affedebilecek tek kişi kendisi bu sözlükte.

diğerlerinden farklı olarak ben sevdiğimden uğraşıyorum kendisiyle.

o da farklı bir renk sözlükte.aşırı tarafsız futbol yorumları girmeyi bıraktığına göre yoruldu.

dinlensin biraz 1 2 ay sonra kapısını yine çalarım.

öptüm byy.
galatasaray ile ilgili entrylerimi açık oylayan, favlayan yazar. buradan hareketle galatsaraylı olduğu sonucuna ulaşılır. tabii mantıksal bir zorunluluk değil bu. kuvvetli bir olasılık sadece.
Bu "Galatasaray I normal şartlar altında yenemeyeceğinizi kabul ediyorsunuz" derken, şu bahsi geçen "normal şartları" tanımlaması gereken yazar.

Ulan tarihinin en kötü sezonunu yaşayan, küme düşme tehlikesine giren Fenerbahçe yi kendi sahanızda yenemediniz. Sen daha ne konuşuyorsun?
(bkz: abberline)

Diyordum lan bu birini anımsatıyor. Durup durup mesaj da atıyordu her fener maçından sonra. Naber lan abber? Çen çampiyon mu oycaktın? Başakşehir'e mi kaptıydın çampiyonluğu? *
Arada bir gelip beni donuzladığını filan yazıyor. iyi de kardeşim, sen kimsin ki 5 gün sözlüğe girmeyip benim başlığıma yazıp çıkıyorsun?

Şimdi sen donuzladığın için okuyamazsın da bunu, uzak ama mutluyum. Biri söyler muhakkak.
Yeni bi ilgi çekme yöntemi sanırım, tuhaf.
Neyse, Sen de kib.
saçma tartışmalara girmeden ve kendisini tahrik etmeye çalışanları görmezden gelerek, kendi halinde, arada özel mesaj yoluyla hakaretsiz ve tahriksiz göndermelere başvurarak yazmaya devam edecek olan yazar.
canın isterse okursun yazdıklarını, canın istemezse donuza ekler, okumazsın. herkesin keyfine göre bir yer neticede sözlük...
herhangi bir tartışmaya girmeden, arada sırada sevmediği yazarlara format dahilinde ayar verecek, ayar içeren mesaj gönderecek yazar.
herkese iyi yazmalar diliyorum. iyi günler...
Tek amacı polemik ve tartışmaya girmeden sözlükte iyi vakit geçirmek olan yazar. Herkese iyi yazmalar diler.
jerry değil oğlum o, harry maguire.
Kimseyi kırmadan, üzmeden, sadece zaman zaman sevmediği yazarlara format çerçevesi içerisinde ayar vererek sözlükte bulunmaya devam edecek yazar. Herkese iyi yazmalar...

Edit: eksilere rağmen düşüncesinden vazgeçmeyecektir. Aklınızda bulunsun.

Edit-2: eksi oya aldırış etmiyorum. Boşuna uğraşmayın yani.
12 nesil yazar olmasına rağmen kendini ulunun polisi güvenlik güçleri sanan yazarımsı.

kardeş hayırdır ne ayaksın sen kim oluyorsunda ona buna git yazma moderasyon göreve deme cüretini gösteriyosun. dört yıldır burada yazıyorum olm işine gelmiyosa eksile geç zımbırtı yapma olmayan aklını alırım senin. evet..
(bkz: abberline) malı olur kendisi..

çaylarımızı hazır etmemiz gerekiyor mu?
herhangi bir troll ya da ince düşünce yoksunu yazarla polemiğe girerek değerli zamanından ödün vermeyi ve boşu boşuna sinirlenmeyi düşünmeyen yazar. yazdıklarınız da eksileriniz de vız gelir tırıs gider.
sözlüğü gerçekten sevenlere de iyi yazmalar dilerim.
gerginlik yaratacak tartışmalara girmeden, kötü niyetli yazarlardan uzak kalarak, huzur içerisinde, format dahilinde yazmaya devam etme amacını taşıyan yazar. eski nickim abberline ve bu nickimle de haksız yere birini kırdıysam özür dilerim. haklı olarak ayar verdiklerim de masumlarmış gibi hareket etmezlerse sevinir, ayrıca kendilerine barış elimi uzatmaktan kaçınmam. yeter ki herkes öz eleştiri yapsın.
herkese iyi yazmalar ve saygılar...
sevdiğim bir yazar. bu nedenle günlerdir uykularım kaçıyordu. jerry'nin sözlükteki amacı, durumu, hedefi nedir diye.

huzur içinde yazmakmış. ohhh.
(bkz: hahaha)
Kimseyle polemiğe girmeden, huzur içinde yazmak dışında amaç gütmeyen yazar. Eksi oyları da önemsemiyorum bu arada.
Saygılar, iyi yazmalar...
Aynı entryleri çevirip çevirip nickaltına yazan yazar.
Havalar ısındı paşam, bi çık dolaş istersen, iki insan gör. Hazır şampiyonluk potasına girmişsiniz çek sarı kırmızıyı düşman çatlat!!!
Kimseyle sorun yaşamadan, huzur içerisinde yazmak isteyen, eksi oyu önemsemeyen yazar. Herkese iyi yazmalar diler. Saygılar...