bugün

etine dolgun ssk dan sigortalı popo.
yedinci nesil bir yazar. hoş gelecek inşallah.*
bütün dünyaya mal olmuş popodur.
http://media.photobucket....hyne/JenniferLopezAss.jpg

bu kadın salıncakta falan sallanamıyordur azizim. böyle göt mü olur?
Bir ara oldukça meşhur olan popo. her büyük popolu jennifer lopez'e benzetilirdi. haberler çıkardı gazetelerin 2. sayfalarında jennifer lopez kalçalarını bilmem kaç milyon dolara sigortalattı falan diye. noldu şimdi ? yaşlanınca küçüldü mü jennifer lopez in poposu ? ya da kim kardashian çıktı mertlik bozuldu mu?
popo değildir o olsa olsa göttür göt. nazikliğe ne gerek var.
'bizim burda göte göt derler' söyleminin uymadığı popo. öyle bir şey yanii!
j.lo 'nun bir doğumdan sonra kapılara bacalara sığmayacak olan poposudur , yanlışlıkla kafanıza çarptığında 13 dikişle acillik olmanız olasıdır ki allah esirgesin .
burda yaşasa ve türk olsa koca götlü derler sahibine. öyle de bir göttür o, latin götü, lap dance götü.
arkadaşımın evinde, kardeşinin bilgisayarını açtığımız gün google'da aranan kelimelerde karşımıza çıkan ve bizi gülme krizine sokan sözcük öbeğidir. kardeşi 11 yaşında.

ayrıca bunlar da vardı : (bkz: popo)
(bkz: meme)
(bkz: çıplak kız)
(bkz: o göte bülbül öte)
acilen klonlanması gereken "tombul yanaklı" birşey.
(bkz: manda kasa)
bazılarının zıçarken de olsa görmek istediği popodur.
bir başlık değil 10 başlığa bedel popodur. aksi takdirde sözlük uçar gider bu konuda tek başlık açılmasından ötürü.
kaşı gözü olsa bana benzeyecek olan organı.
brezilyaya gidildiğinde on hatundan en az beş hatun da bulunan kalça. ama bunun kadar güzeli bulunamayacak kalça.
(bkz: surekli buyuyor efendim durduramiyoruz)
göt kelimesinin hakkını sonuna kadar veren popodur. ancak kibarlık olsun diye sözlüklerde popo derler.
böyle dev gibin bir şeydir.
aynısı türk kadınında da bulunan ama nedense sadece cenifırda beğenilen popodur.
izmir kemeraltında bir mağazanın vitrininde satılmaktadır. görünce gözlerime inanamadım.
silikon popo mankenin üzerinde ve etikette şu yazıyor" cenifer lopez kalçası satılır"
hayatta herşeyin bir çözümü illa ki var. küçük memeye silikonlu sütyen olur da küçük popoya neden olmasın?
popom küçük diye üzülme, al sen de bir dene. *
her erkeğin istediği popodur bence. ve gayette güzel.
ya iğrenilen ya da hayranı olunan jennifer lopez in sıçızlama aracı. ben hayranı olanlardanım.düşündükçe kendimden geçiyorum.
sigortalı olan popodur.
http://www.yeniduzen.com/detay_ars.asp?a=21918