bugün

Bizim mahallede de var bir tane bundan, arada bizim sokaktan geçiyor. Güneş gözlükleri çoğunlukla tepesinde tabi, dürbünler yukarı. *
akp döneminde gerçekleşmiştir.
Akp'lidir ve çomardır.
Bu dunyadaki kimse beni bir turbanlinin alin teriyle turkiyede jeep alacak kadar kazanacagina inandiramaz.
Kocası akape'den ihale cukkalayan barzo bir Kürt olan türbanlıdır.
Metresine yakalandığından karısına suspayı olsun diye jeep almıştır.

Hepsinin hikayesi bu şekilde amk.
dar pantolon giyerler.
Genelde devrin zenginlerin kızı veya gelini oluyor. Üsküdar da genellikle böyleydi.
Görmemişin oğlu olmuş tutmuş ç.künü koparmış hesabı,hiç bir şeye benzemiyorlar,türbanlıları da temsil etmiyorlar.
Minimum 2-3 çocuğu vardır çocuklarını senelik yirmi bin liradan özel okula verir.
içimde iyi zan oluşturmayan bir durumdur.
ezik köpekleri kudurtmuştur ahahahh kudurmaya devam edin ezik sürüsü.
Oral yeteneği gelişmiştir.
ulan bu tipleri herkes mi görüyormuş, onlar gerçek miymiş. 3 harfliler sanıyordum ben onları.
%99.9'u ak partilidir. bindiği jeep de %99.9 haramdır.
Kocasi zengindir. Helal sakso cekmesini bilir.
zengin sevgili/koca yapmış insan türüdür. bir yaşam tarzıdır.
Ciddi anlamda trafik canavardır. Türbanlı ya da değil çoğu trafiği katleder. Bak kocam bana bunu aldı ama süremiyorum derler bas bas. O lüks arabada koltuğa yaslanmaz önde dik durur harbi mal çoğu. Ben elinde ayna rimel çekenini de gördüm. Telefondan mesaj atarken sürenini de. Yazık zavallı.
lafın özü seksi bir kardeşimizdir. rabbim sahibine bağışlasındır.
insanlari giydikleri ile yargilayanlarin yetmediği ülkemizde şimdide bindikleri ile yargılayan cehaletin açtığı basliktir... Ulan her türbanlı otobüse mi binecek? Zengin olan birinin türbanlı eşi "Ya bey aman bana jeep açma sonra başlık açarlar" falan mi diycek? Ziyniyetinize soverdim ama bu dilinde bir karizması var sizin kadar asagidakilere sovmuyorum!
25 yaşında 100.000 lik araba nerden geldi bu para diyen cartel şarkısını hatırlatan kadın.
Yobaz, çağdışı olmadığını gösterir. Kendimize bakmalıyız bir.
Türkiye'nin bin parçaya bölündüğünü görmek için yeterli argümandır. Yazık bu toprakların insanlarına. insanın içi parçalanıyor.
Akepelilerin karısıdır. Park ettikten sonra sevinip fotoğrafını çekip kocasına atar bide bunlar.
Yemek yerken görülen cinsleride mevcuttur. Araç içinde akla gelen her şeyi yapıp yol ile alakaları olmaz.
Aynasina bakmaz sagindan solundan haberi olmaz yola pat diye atlar kaza yapmamasi kendisinin degil errafindaki soforlerin ustaligindandir. dikkatli sofor kesimin eve ise sag salim gitmesine engeldir