1. 1.
  9 eylül üniversitesinde başlatılmış ve şimdiden 4000'in üstünde destekçi bulmuştur. muhtemelen itü'de başlatılan "budist tapınağı istiyoruz" kampanyasından ilham alınarak düzenlenen bir kampanyadır.

  http://www.sozcu.com.tr/e...edi-tapinagi-istiyor.html

  alakalı alakası yerlere "efendim talep var" yalanıyla cami dikenlere kapak olan kampanyadır. hani din hürriyeti diyordunuz? işte kıyamet kadar öğrenci dinlerine uygun tapınak istiyorlar. hadi göreyim sizi sözde demokrat yobaz sürüsü...
  4 -2 ... rumeli71
 2. 2.
  kendileri ti ye alınınca derhal "işte kutsal değerlerle böyle dalga geçiliyor" şeklinde savunmaya geçeceklerdir, tanıyın artık şunları mesele göz boyamak ibadet değil.
  1 -2 ... flat head
 3. 3.
  -----işte kıyamet kadar öğrenci dinlerine uygun tapınak istiyorlar. hadi göreyim sizi sözde demokrat yobaz sürüsü----

  böyle ifadelerden sonra müslüman ama kararsız insanların akpye oy veresi geliyor. akp kadar siz de insanları kutuplaştırıyorusunuz farkında değilsiniz. ülkedeki müslüman realitesini böyle gereksiz işlerle karşınıza alacağınıza bu realiteyi kabul etseniz belki akp gitmişti bile.
  ... kralreyis
 4. 4.
  bunun sonu ana dilde "klingon lisanı" eğitim istemeye kadar gider, benden söylemesi.

  http://www.chip.com.tr/ha...dilini-ogretti_16563.html
  ... existenz
 5. 5.
  müslüman ama kararsız insanların, akp'ye veya başka bir partiye oy vermeden önce, din özgürlüğü konusunda kararsız olup olmadıklarına karar vermeleri gerekir. "talep var" diye alakasız yerlere cami dikmeye, keza farklı inançtan olabilecek insanların taleplerini görmezden gelmeye eyvallah diyorsanız varın akp'ye oy verin; yeriniz orasıdır.
  1 ... rumeli71
 6. 6.
  benim gördüğüm yeni yapılan camilerin hepsine ihtiyaç vardı. tabi hepsini görmedim. farklı inançtaki insanların taleplerini görmezden gelmiyorum işte sorun burda. ben kişisel olarak ne kadar hoşgörülü yaklaşmak istesem de "akpye oy ver o zaman" deyip ötekileştirmeye devam ederseniz farklı inançlara saygısı olan güruh kalmayacak.
  ... kralreyis
 7. 7.
  9 eylül öğrencilerinin isteğidir.

  budist tapınağına inat yapıyor olmaları muhtemeldir.
  -1 ... baldizim perdeyi takmayinca ben baldizima