bugün

Tito allah sana ikinci bir hayat fırsatı verdi. Bunu iyi kullan.nasuh bir tevbe et, Namaz kıl,oruç tut,haramları terket. Allah dostlarıyla dost ol.gel bu fırsatı tepme. Sana ters akıl veren ibnelere itibar etme.
tekrar çok çok geçmiş olsun. daha gireceğin çok entry var, yok öyle kaçmak...
Vaysssssss, hoş geldin. Bir daha korkutmak için değil, sevindirmek için yok olun.

Sbmo ya, sevgiler...

Evet
Mecburiyetten sağlıklı yaşama geçme vakti gelmiş belli ki sevgili sözlükdaşım. Özellikle 16.maddeye tikat!

1-Bol yürüyüş yapın.
2-Kahve yerine doğal bitki çayları tüketin.
3-Sabah kahvaltılarını atlamayın.
4-Zeytinyağı tüketin.
5-Hayatınızdan kahkahayı eksik etmeyin.
6-Yüksek tansiyon, kolesterol ve diyabet risklerine dikkat edin ve kontrollerinizi ihmal etmeyin.
7-Yaz aylarında sağlıklı güneşlenme kurallarına uyarak güneşlenmeye dikkat edin.
8-Sigara kullanmayın.
9-Strese karşı “hayır” demeyi öğrenin.
10-Bol bol su için.
11-Geç saatlerde yemek yemeyin.
12-Kaliteli bir beslenme için 3ana–3 ara öğün yapın.
13-Düzenli egzersiz yapmaya özen gösterin.
14-Hafif ve zinde kalmak için hafif beslenin.
15-Çay ve kahveyi şekersiz için.
16-Alkol tüketimini bırakın ya da sınırlandırın.
17-Dengeli beslenme için besinlerin kalori, yağ ve tuz değerlerine dikkat edin.
entry girebilen dev yetenek.
yeniden hoşgelmiştir. tekrar geçmiş olsun, allah beterinden saklasın.
kalp krizim ve akabindeki yogun bakim surecinde arayan, soran, merak eden, dua eden herkese çok tesekkur ederim. Bir parantez de sbmo'ya. sizlere an be an haberleri vermis. beni de hastaneye gitmem icin ikna eden o oldu. bana kalsa simdiye çoktan ölmüştüm. ona bir yasam borcluyum.
henuz daha tam iyilesmedim ama sizlere de sagolun demeden duramadim. tekrar tekrar cok tesekkurler. minnettarim. kisa sure icerisinde gorusmek uzere.
Plaklarına kavuşmuştur. WAtsabdan Attığı videoları bakmadan siliyordum itiraf edeyim. Nuh nebiden kalma şarkıları dinliyor dinletiyor yaa. Bir de hava atmasi yok mu o plaklar bende var. Bende neler neler var der ıyyyy havanı sevsinler...
güzel haberler gelen yazar. buradaki 2. bulunuşum bu. daha önce yazarken tit a nick rumuzu ile yazıyordu galiba. öyle hepimiz gibi yazan bir insan. haberi görünce üzülmüştüm. insan olmak tanımasan ile hiçbirimizin garantisi olmadığı, fani olduğumuz bu dünyada bir başkasının iyiliğini isteyebilmek, güzel temennilerde bulunabilmek, dua edebilmek. sevdikleriyle birlikte sağlık mutlu ve huzurlu güzel yılları olsun. kalbinin pisliğini kusup silip kaçan yavşaklara da lanet olsun.
Abi bundan sonra Ali rıza bey gibi dolaşırsın ahshs. Bak kalbin var aman ha.
An itibariyle hastaneden taburcu olan koca kurt.

Hadi hepimize geçmiş olsun. artık tüplü audisi ile ilgili şakalar yapmaya devam edebiliriz.
Verilmiş sadakanız varmış. Çok çok geçmiş olsun. Rabbim beterinden saklasın.
Jaws filmindeki köpekbalığı olarak geri dönmesini temenni ediyorum *
(resim:#1) şu kapının arkasına gecmenize izin vermiyorlar, ne taklalar atıyorum ama yok. Gece binbir ricayla bir girdim uyuyordu uyandirmadim. Allah kimseyi buralara muhtaç etmesin.
Acil şifalar ve geçmiş olsun dilerim. Kendisi beni tanımaz, gerci ben de kendisini tanımıyorum ama biz bir Uludağ sözlük ailesiyiz.
Maşallah çok sevindim, allah sevdiklerine bağışladı tito kardeşimizi.

tekrar çok geçmiş olsun.
Acil şifalar dileklerimle, geçmiş olsun.
Selamlar iyi niyetlerini gönderen herkese. Arada spoilerla bir saçma mesaj gördüm ama kimin yazdığını bulamadım. Hangi yavşak yazdıysa onu en sevdiğiyle sınansın inşallah dicem. Demıiyorum amk. Zira ben kimsenin kötülüğü ile mutlu olmam. Allah onu yszanın cezasını versin o ayrı. Neyse bu sınırlı girizgahtan sonra tengir budun en doğru şekilde sizlere benden aldığı haberleri iletmiş. Hak verirsiniz ki sözlüğe bakmaya ve sizlere cvp vermeğe anca zaman buldum. Yarın büyük ihtimalle (bugün olmuş bile) taburcı edebileceklerini söylediler. Gı içeriden bilgi almak güç, genç bir asistanı kıstırdım ondan aldım bu bilgiyi. Bir kez anjiyo yapıldı dün, anjiyo temiz çıktı. Bugün de eps denilen bir şey yapıldı. O da yine anjiyo gibi ama bu sefer kalp damarlarına kontrollü elektrik vererek (bir tür sanal kriz yaratarak hangi damarın ne tepki verildiğine bakıldı. Gerekli görülen damar yakılacak, gerekli görülen damar dondurulacaktı. Şükür ki sevgili kişisinin onda da kötü bir şeyi çıkmadı. Sanırım ilaç tedavisine başlayacaklar. Ben hastanedeyim, belki arada kaçak göçek içeri girer de uzaktan da olsa uyurken filan görürüm diye bekliyorum. Zira dün gece pek çok kez girdim çıktım yanına. Neyse yeni bir durı olursa yine size buradan hbr ederim.
Bazı mesajlardan anladığım kadarıyla telefon edenler ulaşamayanlar olmuş. Arkadaşlar yoğun bakıma telefon almıyorlar. Telefonu bende ve kapalı. Mesaj atarsanız, hastaneden çıktuğında kendisi okuyup sizlere geri dönüş sağlar sanırım. Ama önce dinlenmesi gerekir. Bu konuda anlayışlı olacağınkzk düşünüyorum.
yok öyle erkenden müsaade istemek. daha yapacağımız çok şey var. sevgilim ben manyak oldum ablam başta olmak üzere, seni çok seven bizleri üzme. evine dön, güzelce dinlen, hemen antalya'ya geleyim.

büyük geçmiş olsun. tüm kalbimle yanındayım.
saat 22.30 bilgisi : evet arkadaşlar, artık olay tamamen bitmiştir, tito kardeşimizin maşallahı var, kendisinin bilinci yerinde, konuşuyor, hatta odaya çıkmak istediğini söylemiş ipne. ha ona sen karar vereceksin sanki götoş. siktir git mühendisliğini yap amk, tababetin işini tıbbiyelilere bırak.

neyse, titocum kuvvetle muhtemel yarın hastaneden taburcu olacak.

verdiğiniz destekler, iyi temennileriniz için ailesi hepinize minnettar. çok yakında antalya'da görüşmek üzere, see you...
Ups tito iyileşsin sözlüğe güzel bir fotoğraf atacağım diye adakta bulunur musun be? Hayır olur hem.
Abi çok geçmiş olsun,
Ultra saygı duyduğum bir yazar.
iyi haberler beklemekteyiz sevdiceğinden.
iyi haberleri geliyor.
Nazar değmesin.
Allah şifa versin,inşallah sağ salim ayağa kalkar sevdikleri ile mutlu yaşam sürer.
Çok geçmiş olsun. Bugün mübarek gün Rabbim şifa versin inşaAllah.