bugün

(bkz: kime göre neye göre)
karizmatiktir.
sokakta görsen suratından traktör geçmiş tipsiz dersin belki ama o muhtesem oyunculuk ve karızmasıyla dunyanın en yakısıklı adamı gıbı gorunebılır gozune.
bu gelgiti cok fazla yasasamda , javier bardemi cekıcı buldugumu bılıyorum.
penelope cruz a sorulması gereken soru.
(bkz: bir alex değil)
tipsizlik ordusunun en önde bayrak sallayan kişisidir.
(bkz: bardem bıyıklı)
javier bardem'e yakışıklı diyen bana yakışıklı demesin.
(bkz: burcu esmersoy)
(bkz: scarlett johansson'a güzel diyen bana güzel demesin)
tamamen göreceli olan bi durumun sorunsal olmaktan çıkmasıyla sonuçlanan sorun. evet.
sorun sayılmaz. kafaya takmamak gerekir. bence yakışıklı değildir. ama acayip karizmatik ve yeteneklidir. oyunculuğu tartışılamaz bile, mükemmeldir. ben taparım kendisine. gerisi teferruat işte.
javier bardem genel itibariyle çirkin görünümlüdür. ama ne önemi var ki brad pitten almadığım keyfi onun filmlerinden alıyorum. erkekler size sevgiyle bakarken, sevgiyle konuşurken yakışıklıdır. alıp vitrine koyacak değiliz ya.
yakışıklı: http://galeri.uludagsozlu...om/r/javier-bardem-39767/
yakışıklı değil: http://www.google.com.tr/...2,s:0&tx=99&ty=45

öyle bir şey işte...
muhtemelen javier bardem'in pek de sorunsal haline getirmediğidir. ama gel gör ki, biz düşün düşün bi hal olduk.

tamam ya, tipsiz. yakışıklı falan değil. relax bebeğim, senin yanında sönük kaldı. misal; çıkma teklifi etse kabul etmem. etmem tabi lan, göz göre göre mundar etmem güzelim adamı. heheh.
yakışıklılığı tartışılır ama kendine özgü tuhaf bir çekiciliği ve karizması olduğu yadsınamaz.
hiç de değildir. bir kere hakan altuna benziyor. nasıl yakışıklı olabilir ki?
yakışıklı değil ama karizmatik. karakteristik bir yüzü var.
(bkz: bayan yazar detected)
en fazla cilalı ibo kadar yakışıklı olan klavye delikanlılarının beğenmediği , penelope cruz gibi bir salt güzellikle ilişkisi olan karizmatik adam. gerçi ayrıldılar mı bilmem. bu baya önceydi lan. magazinle çok aram yok.
(bkz: saçma sapan şeyleri sorun eden yazarlar)
ne yakışıklıdır ne de çirkindir; karizmatiktir.
hem yakışıklı hem yakışıksız olabilen usta oyuncudur.
bardem oyunculuğuyla tarz bir adam sana brad pitt havası yaşatıyor. tabi türkiye şartlarında buna kim bakar .mına koyım, buna bakanın aklını skim durumları vardır.
aksanı yeter amk. yağuşuhlu* tabi
görsel

kararsızım hacı.
yakışıklı mı bilmem ama penelope'yi götürdüğü gerçek arkadaş.