bugün

Bok gibi bir film. Tgrt, fox felan gece saatlerinde gösterir arada. Ece erken felan var tipik anarşist ama içten kız rolünde. Japonyalı gelin de tahmin edeceğiniz her dizideki japon kız. Bu saatte nereden aklima geldiyse artık. Bu arada filmin adının japon gelin değil de japonyalı gelin olması ayrı bi konu.

Not: siklenmeyecegini biliyorum.

Edit : ece erken değilmiş ya la.
bende hayal meyal hatırlıyorum şu kafasına bi bez dolayıp yolunu felan mı buluyodu o değilsede bozuntuya verme bu saatte bu entry abdurrahman çelebi hesabı.

not: aynen bende.
fox tv'de yayınlanan eski ama boktan dizi. evet.
hiç sevmediğim bakmadım saçma bir diziydi.
paramparça dan sonra bakılınca erken petekkaya nin ne kadar genç olduğu farkedilen film.
Çocukluğumdaki hatıraların an itibariyle gözümde canlanmasına vesile olan film. Ölen babaannemle birlikte izlemiştik bu filmi, mekanı cennet olsun.
Koskoca Türkiye'de bir tane japon oyuncu olduğu için hep aynı japon kızı görmemizin normal olduğu dizi. Bir de kenyalı bir oyuncu vardı her dizide gördüğümüz.

Ekleme: diziyi hiç izlemedim.
an itibariyle yayında olan bir fox klasiği. erkan petekkaya'nın sesi dublaj, ipek tanrıyar her zamanki gibi itici. sikko hikaye, sikko film. hala niye izliyorum bilmiyorum.

#erkan petekkaya#ayumi takano#ipek tanrıyar#fox tv#sikko
Japon de şuna japonyalı ne asdfhdkl sanki Japonya'da da kürtler var :D.
Doktorlar dizisine kafa tutuyordur.
https://www.uludagsozluk....nyal%C4%B1-gelin-1003906/