bugün

sıçmadığınız bir japonya kalmıştı.
japon-kürt kardeştir, ayıran kalleştir! japonlar ve kürtler yüzyıllarca birlikte yaşamış iki kardeş kavimdir. kız alıp kız vermişlerdir. kürtler japon kardeşleriyle ayrılmak istememektedir. ikinci dünya savaşında amerigalılara karşı kürtler, japonların yanında olmuştur. *

ya malum ırk her yerde aynı her yerde. isveç'te de kaçak elektrik çekiyor bu kanser hücresi topluluk. avrupada da baş belasıdırlar. dünyada devleti bulunmayan en büyük topluluğu. bir yere ait hissedemiyorlar, aşağılık kompleksleriyle herkesi rahatsız ediyorlar. yakında japonya da kırdoların terör örgütü ile uğraşabilir. japonlar bize benzemez yalnız he. ikinci dünya savaşında çinlileri sağlam benzettiler. adamlar samuraylar, ninjalar çıkarmış bir millet. kırdoları deli kılıç teknikleriyle bile kıtır kıtır doğrarlar valla. japonlar, enayi türkler gibi kırdoların kaçak elektriğinin parasını falan ödemez. onların nazı ancak enayi türklere söker.
Şaka sandım gerçekmiş ya. Devlet kurmak kim Kürt kim. Yine bölücülüğü tutmuş bunların.
Şimdi Çin olsa iki haftaya kalmaz yeniden eğitim kamplarına gönderir adam olana kadar dışarı salmaz fakat japonların böyle bir durum karşısında tepkisi ne olur onu bilmiyorum.

Japonya dünyanın homojen birkaç ülkesinden biri herkes aynı kavmin mensubu zaten. Japon emniyet güçlerinin tepkisini merakla bekliyorum.
jap- kür 'ü mi kurmuşlar !..
Bizden uzak olsunlarda nerde ne kurarsa kursun. Abd, israil, Fransa da olabilir.
davşanlar gibi ürüyorlardır orada şimdi kürt kardeşlerimiz... on-onbeş sene sonra japonya'da kendi partilerini kurup meclise sokarlar...
Bunları Mars'a göndersen orda da karışıklık çıkarırlar.
Öşexçilikleri tutmuş yine.
bunlar kazara mitsubishi'yi de ele geçirirlerse yandık. düşünseniz japon devi mitsubishi oluyormuş sana mitsubiji. araba çıkartıyormuş sonra tilililili şeklinde kornası çalan.
yakuzalar sikertirler bunları benden söylemesi.
(bkz: saint vincent and grenadines kürtleri)
bize her yer trabzon diyenlerden etkilenmişlerdir.
adamlar evde bile salona duvar örüp oda ekleyerek evi bölüyorlar.
hiçbir şey olmasın eşeysiz olarak kendini bölerler.
hmm çekik kıllı Kürtler...
PKK vs Yakuza kapışması izleriz artık.
Japonlar 2. Dünya Savaşı'nda nazilerden bile daha psikopattılar. tekrar Japonların içlerindeki psikopatlığı çıkarırlarsa boku yediler.
N'apıyorsı arjin, nasılsı?
Volla oturmuşum kendime origami yapıyorum ha sen nasılsı...
Kürtler Japonya'da 5000 yıldır varlar. Barbar Japonlar geldikleri yere dönsün. Japonya Kürtlerindir.
Japonya’nın üniter yapısı için tehlike arz edebilecek bir durumdur.
Türkiye cumhuriyeti'nde kürdistan kurmak istiyenler ile Japonya'da çalışmalara başlayabilirler. Bizden uzak olsunlar.
Bsg dedirten zırva.