bugün

çekik gözlü insanlardır.
boş kaldıklarında anket yaparlar...
bi şeylerinin çok küçük olduğuna dair rivayetler edilir..görmedim söyleyenlerin yalancısıyım..japonya merkez camiinin tuvaletinde pisuvarda işerken röntlemiş bi arkadaş..
japonca bilirler.
çoğunluğu köse dir.
dünyanın en sevimli insanlarıdır. ben böylesini görmedim ama. videonun sonuna dikkat. *
http://img531.imageshack....p?image=japoneczkaie4.flv
lan kısa bunların hepsi ama akılları 5 karış havada hep.. aslında bunları ben uzaylıya benzetiyorum. o dönen, ışılı makınelerıde zaten yapsa yapsa japonlar yada caponlar yapar..
(bkz: japonlar vs caponlar)
cinsel iliskileri teknoloji, orgazmlari teknolojik devrim yaratmaktir. bu nedenle fiziksel handikaplarini cok iplemezler.
mataraya su ko sözüne bi tebessüm ile karşılık verirler.
insanın kendi kendine 'bunların hepsi birbirine mi benziyor?' sorusunu sormasına sebep olurlar.
askerleri s.k kafalıdır.
dünyanin en enterasan buluslarini icat etmekle ugrasan ammavelakin öyle pişmiş kelle gibi sırıtmalarına aldanıp terbiyesizlik yapildiği vakit freni bosalmiş tüp kamyonundan daha tehlikeli olan nazik ve saygili değer insanlardir japonlar.

kesinlikle benliklerinden atom bombasinin acisini silemişlerdir.

ikinci dünya savasinin sonunda imparatorlari radyoda aciklama yaptiği vakit, aaa o da bizim gibi insanmiş gibi sasiran bu halk mantalitesini anlamak için onlar gibi düsünmek icap eder. yoksa koca götlü ecnebi turist mantiği ile anlasilmaya calisilirsa size sayanora bile demeden yallah ederler.
kukuları kıllıdır.
saclarından korkulur. kadınları gözlerini patlattığında akan sular durur. hele saçlarını öne atıp bunun arasından patlatıp kamburu çıkartırsa bırrrr şerefsizim kaçarım. (bkz: ben olsam)

+ya sevim bak hayatım anlamıyosun.
-cemil hayır öyle değil.
+yaaa sevim alakası bile yok yaaa.
-aaa * cemilll!!!
+ne birası sevim?
bize hiç benzemezler.
eve girince ayakkabılarını çıkarmaları ile türklere benzer, germen, anglosakson, slav ırklardan ayrılırlar.
asla çinlilere benzemeyen sevilesi hatunlara sahip olmaları.
geleneklerine cok baglidirlar. teknolojiyi takip etmezler bilakis teknolojiye yon verirler. ikinci dunya savasinda kitlesel katliama ve sonrasinda uygulanan ambargolara ragmen, dunyayi teknik anlamda kusatmalari ne denli gururlu ve caliskan olduklarini gosterir.
küçük, büyük, kadın, erkek hepsi deli gibi manga okur.
yamınako yim
kumral tenli ve sarışınlıkdan yoksun insanlar, genelde bisiklete binmeyi severler.
gelenekçidirler.
(bkz: boyunun değil işlevinin önemli olması)
sürüler halinde dolaşıp,mitozla çoğalırlar,deli gibi masa tenisi oynarlar.
(bkz: sik kafalı japon askeri)
sen dünya'ya teknoloji sat, tüm yenilikler senden çıksın ama yıllardır bu etiketten bir türlü kurtulama, olacak iş değil.
yazık valla yazık. *