bugün

Herifin fetocu olduğu 500km uzaktan belli oluyordu zaten. Her videonun başında Arapça selam vererek başlıyordu. Türkçeden neden bu kadar nefret ediyorsunuz amk?
Japonya'dan dışarıya çıkamıyordu. Sonra tr ye de girdiğini öğrendim. Başına bir şey gelmeden rahatça gezmiş.
Bence fetoculara ufaktan af işlemlerini başlatmışlar. Bakarsiniz trtye bile çıkartırlar. Öcalanın kardeşi gibi.
adamın altındaki arabaları görünce ne diyeceğini bilemiyor insan.
klasik fetöcü tanımına tamı tamına uyan biri beden eğitimi öğretmenliği yapmış feto okullarında şimdi de youtube da araba falan satiyor bu aval barış özcan falan izliyor barış özcanın da ne olduğu belli oldu zaten.
fetöcü bir arkadaş. bilgisayar mühendisiyim diye yalan söylemektedir. japonya'da bulunan fetö okulunda beden eğitimi öğretmenliği yapıyormuş. şimdide araba alım satım işine girmiş. uzak durulmalı.
capon berberlerinin nasıl da züpır olduğunu göstermiş yutıbır...
güzel paylaşımları olan youtube kanalı. güzel tanıtım yapıyor. her konuda bilgilendiriyor ve gezdiriyor insanları. geçen berbere gittiği videosunu izlemiştim, adamların sistemi bayağı hoşuma gitmişti doğrusu.. ondan önce dağ tepe bi yerde bi supra videosu vardı. daha öncesinde de tsunaminin vurduğu yerleri gezdirmişti bana.. denk geldikçe izliyorum.. güzel kanal.
Takip ettiğim ve videolarını severek izlediğim YouTube kanallarından biri.
Japonya'da yaşam, arabaları, kültürü hakkında bilgi veren ve Japonya'daki bir Türk'ün yaşamını izleyebileceğiniz bir kanal.