bugün

süt gibi beyaz tenli, çekik gözlü güzellerdir. tabiki bu güzellikte kültür, medeniyet, eğitim ve ahlakın yansıması da vardır. yüksek bir bilince sahip olmak, o kişinin fizik ve yüz çizgilerine bile etki eder.
fena tatlılardır , sürekli deniz ürünleri ile beslendikleri için fizikleri taş gibi olur.
tenasul uzuvları görülmeden kız olduklarından emin olunamayan kızlardır. fıstık gibi kız donu bi indiriyor fındık gibi çük.
görsel
görsel
Gidip yerinde görmek lazım. Memlekete turist olarak gelenlerde gözlemlediğim ortak bulgu ruhsuz oluşlarıdır. Sanki içlerinden ruhlarını söküp almışlar.
hepsinin yüzü çocuk gibi. bunların çıplak pozları beni rahatsız ediyor.
gelecekte evleneceğim kadın.
çekik gözlü ve kısa boylu olurlar. ayakları küçük olanı makbul kabul edilir.
görsel
Sansürlüdür, görmek için özel çaba gerektirir. Ele avuca sığmaz.
ilik gibilerdir.
bembeyaz kızlardır. hiç esmerini görmedim. evet japonyada bulundum. teşekkürler.
Vurduruyorlardır.

Kimse demeden ben diyeyim.
sikilesidir.
Geçen birisi sözlüğe japon hatunları atmıştı.

Severim.

Farklı bir kültür.
efendim benim tarzım olmayan kızlar.

birazcık balık olsunlar, birazcık dedim ama, abartılı anlamayın.
miniminnacık ağızları, gözleri,burunları... neyse.
alayı pikachu gibi kızlardır. turist kafilesi ile geliyorlar bizim sultanahmet meydanına falan. piçuuuu piçuuuu diye sesler çıkartarak geziyorlar. 100 metre arkandan gelseler anlıyorsun japon kafilesi olduğunu. anime karakterleri gibiler zaten ufak tefek zayıf bembeyaz hepsi. erkekleri de genelde gözlüklü böyle bizim alican karakteri gibiler.
Flat screen kızlardır. Yani düz ekran. Çünkü memeleri ve kalça kıvrımları yok.

Böyle olunca beyaz ten de kurtarmıyor.
genç olanlarının *en fazla gaijinle kim sevişecek* müsabakaları yaptıkları kızlar.
gaijin=yabancı.
o kadar güzel olmayan kızlardır ayrıca boyları genel anlamda kısa oluyor.
çok kıllı oluyorlar.
görsel
anne babaları japon olan ve bu milletin bir bireyi olan kızlardır.
normal kızlardır işte, çokta abartılmaması gerekenlerdir.