1. 1.
  Japonya'da erkekler, kadınlarıyla 'kardeş gibi' yaşıyor. Eşini yatağa çekememekten şikâyet eden ev kadınlarının çözümü, 'kiralık erkek' servisi veren 'kliniklerde' aradığı bildiriliyor.

  Kocalarıyla uzun süredir cinsel ilişkiye giremeyen Japon ev kadınlarının, sinir krizinin eşiğine geldiği söyleniyor. Ülkedeki bazı ev kadınlarının, 20 yıldır eşleriyle birlikte olmamaktan şikâyet ettiği bildiriliyor. Fakat Japon ev kadınlarının yine de evliliklerini bitirmeyip, mutluluğu, 'kiralık erkek' servisi veren kliniklerde aradığı belirtiliyor. Tokyo'da böyle bir 'klinik' işleten Myong-gan, bu durumun nedenini şöyle özetliyor: "Çünkü Japon erkekler evlenince, eşlerini annelerinin yerine koyuyor."
  Nüfus Hızla Azalıyor
  Myong-Gan "Amacım kadınların mutlu olmasını sağlamak. Üstelik bazı erkekler bu işe gönüllü oluyor" diyerek kendini savunuyor. Öte yandan Japonya'nın nüfus bilgileri, ev kadınlarının haksız yere şikâyet etmediğini gösteriyor; evli çiftlerin ve çocuk sayısının hızla azaldığı ülkede nüfus, yok olmaya doğru gidiyor. Doğum oranını arttırmak isteyen hükümet bu yüzden, bazı kasabalarda üçüncü çocuğunu yapacak çiftlere para, restoranlarda ücretsiz yemek hatta bedava alışveriş vaat ediyor. *
  ... aby
 2. 2.
  japon kadınlarının cinselliğe yaklaşımlarını bir sanat olarak gördüklerini ve tekniğiyle cinsel ilişki yaşadıklarını düşünürsek, kaçırılmayacak bir iş imkanıdır.
  ... wert
 3. 3.
  kısa zamanda japonyada bircok gurbetcimizin olmasına neden olacak hadisedir.
  1 ... alpertini
 4. 4.
  türk kadınlarının erkek feryadına benzemeyen feryattır. japon kadınları erkeksizlik yüzünden feryat ederken, türk kadınları da erkeklerin baskısı, bunaltması yüzünden feryadı basmakta.
  ... arabaciarabayatasget
 5. 5.
  (bkz: japonların godoşlukta sınır tanımaması) *
  ... scarface
 6. 6.
  2002 dünya kupasında "ilheaeenn maeensiisz" şeklindeydi.
  ... turkerr