1. 1.
    ibretlik olaydır.

Afedersiniz ülkemizdeki ve dünyadaki ateist, deist, agnostik ve diğer şoparlar bunu göremediği halde japon bilim insanı Mümin kardeşlerimiz oturup araştırmış ve zemzem suyunun ezan okununca berraklaşıp çan çalınca siyahlaştışını keşfetmiştir

Bu gavurlar da az değil ya her gün islam'ın doğru din olduğunu kanıtlıyor ama inanmıyorlar bunları da anlamak çok güç neyse biz bilgileri bilimsel delilleri paylaşalım

japon bilim adamlarının zemzem mucizesini görmesi

Görüyorsunuz nasıl değişmiş kristal işte bilim

Görüyorsunuz işte su bembeyaz
    japon bilim adamlarının zemzem mucizesini görmesi

yani bilimsel olarak da kanıtladık. Bilim islam'ın yanındadır her zaman şopar ateisler de bilim bildiğini iddia etsin.
    9 -9 ... keyf kahyasi
  2. 2.
    Zemzem arsenikli kuyu suyudur düşük oksijen bulunur içinde.
    7 -2 ... vexillarius of theodopolis
  3. 3.
    ben şahsen ikna oldum.
    4 ... noxeca
  4. 4.
    Ben osurdum inanılmaz bir şekil aldı.
    3 -3 ... nothingmust
  5. 5.
    düzmece haberdir.
    1 ... ibni maymun
  6. 6.
    bilimsel delil olarak paylaştığınız şey, donmuş su kristallerinin dış etkenler karşısında aldıkları değişken şekilleri araştıran japon bilim adamı masaru emoto'nun deneyler sonucu elde ettiği mikroskobik görüntülerdir.

zemzemle gram alakası yoktur. bilim insanından da mümin kardeş diye bahsetmek güzel bi kafa.

edit: ironi falan anlamam. bir sürü gerzek var her gördüğüne inanan.
    6 -2 ... intensivecare
  7. 7.
    sübhanallah ibretlik bir olay..

he amk şu paylaşımı facebook’a koysak, linkedin’e koysak, sokaktaki adamla röportaj yapsak sanki inanmayacak adam çıkacak..

aptal aptal konuşmayın amk beyinsizleri..

türbelerde yatıp kalkan insanların ülkesi burası ulan.. bir de hala abuk subuk müslüman/islam savunusuna giriliyor ya komik..
    -3 ... artificialhuman
  8. 8.
    müthiş bir olaydır. adamlar ülkemizi ziyaret ettiğin de ilk işleri camileri ziyaret etmek oluyor. bekliyordum bir gün böyle bir şey olacağını.
    1 ... horgeneral
  9. 9.
    mucizenin orda ne işi varmış?
    2 ... rockonbaby
  10. 10.
    ilk entry'nin sonunda "25 yazara göndermeyen yönetim beni silsin" yazılmalıydı dediğim realite...
    1 ... gole giden forvet