bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  sahanın koşmakla bitmediği abartılar.
  4 ... mosquito
 2. 2.
  tusubasa orta sahaya gelmesine rağmen kale yeni gözükür.sanırım o zamanlar sahaların ebatları daha büyüktü.
  2 ... pavell
 3. 3.
  paraşüt vuruşunun bir diğer adıda bombeke vuruşudur.bi sahnede tusubasa kaleciyle karşı karşıyadır.ama tusubasa kaleye şut atmaz ve geri döner kendi yarı sahalarına gecer ordan bombele yani paraşüt vuruşunu yapar.top ağlarla buluşur tabiki.
  2 ... pavell
 4. 4.
  Akla direk tusubasa gelir.Japon milleti her turlu hayvanin vurusunu yapar yok kartal vurus yok aslan depari yada essek ciftesi gibi sacma sapan felsefeler yaratirlar.
  2 ... gkbayrak
 5. 5.
  bi takımda ikiz futbolcular vardı,hafif toplu,şişkin yanaklı neyse onların bir golü vardı,beraber paslaşa paslaşa ceza sahası önüne geliyorlar sonra kardeşin teki hayvan gibi abanıyor top üst direkten geri geliyor diğer kardeşe,o da gelen topa röveşata çekiyor kaleciyi içeri sokuyor.ilginç.
  1 ... elendil
 6. 6.
  tusubasa'nın en büyük rakiplerinden birisinin (sarı saçlıydı ama adını unuttum) viraj vuruşu. evet viraj. paraşüt vuruşundan sonra en saçma vuruşlardan birisidir. adından da anlaşılacağı üzre top dümdüz giderken birden falso alıp yön değiştirmesidir.

  edit: eric'miş adı.*
  1 ... redwinemania
 7. 7.
  tusubasa nin rakipleri olan ikizlerin akil sinirlarini zorlayan bir golu vardi.ikizlerden biri ters kaplumba seklinde yere yatip ayaklarini havaya kaldiriyodu,oteki kardeste kosa kosa gelip onun ayaklarinin ustune atliyodu.daha sonra yerde yatan kardes digerini havaya bi firlatiyodu,ben diyim 15 sen de 25 metre.havadaki kardes topa yaptigi duzgun bir vurusla takiminin hanesine bir gol yazdiriyor ve o kadar yuksekten burnu bile kanamadan inmeyi basariyordu.
  2 ... looser
 8. 8.
  COCUKLUGUMUN CIZGI FILIM KAHRAMANI TUSUBASA NIN RÖVASOTA TAKLITINI YAPARKEN KOLUMUN CATLADIGI VE 2 KISININ 1 TOPA VURUP TOPUN DAIRELER CIZEREK GITTIGI KONUSUNDA OLDUKCA PiSKOLAJIK ZARARA UGRATAN CIZGI FILIMi
  1 ... absolut_
 9. 9.
  (bkz: japon çizgi filmlerinin abartı bacak uzunluğu)
  1 ... tequila cup
 10. 10.
  (bkz: manga)
  1 ... antistar